577 211 027

kosmetika@saxo.cz

PADÁNÍ VLASŮ JE ZEJMÉNA NA PODZIM PROBLÉMEM 8 Z 10 LIDÍ.

Padání vlasů je zejména na podzim problémem 8 z 10 lidí.

Stres, únava, znečištění životního prostředí, hormonální změny, prodělané horečnaté onemocnění, covid 19 a sezónní změny mohou ovlivnit stav vlasů, oslabit jejich strukturu a způsobit dočasné vypadávání.

Padání vlasů a jak s ním bojovat?

Padání vlasů ve všech svých podobách je velmi rozšířeným problémem, se kterým se potýká značné procento dospělé populace.
Příčin padání vlasů může být mnoho.
Často je řídnutí vlasů způsobeno sezónními vlivy, které jsou zhoršeny „letními agresory“ v podobě slunce, větru, soli. Také návrat z dovolené do rutiny plné stresu a psychického vypětí citelně oslabuje vlasy. Změny teplot a zkracující se doba strávená za bílého dne kvalitě vlasů také neprospívá.
Dalšími příčinami mohou být alopecie areata, narození dítěte, kojení, menopauza, prodělané horečnaté onemocnění jako jsou chřipky nebo covid 19 a androgenní alopecie, kdy dochází k postupnému slábnutí vlasu.

Jako u většiny problémů s vlasy a vlasovou pokožkou platí, že je jednodušší jim předcházet než je řešit. Pokud ovšem se už s řídnutím vlasů potýkáte, nezoufejte. Brelil Professional přináší řešení, které Vám pomůže.

Pojďme se tedy podívat, jak můžeme účinně předcházet padání vlasů a jak efektivně bojovat s již vzniklými problémem.

1. krok ZDRAVÝ ŽIVOTNÍ STYL.
Ačkoli se to může zdát jako klišé, zejména v zimních měsících je důležité nezanevřít na zdravou stravu a pohyb, i když k tomu všechno okolo svádí. Kvalitní strava spolu s vydatným spánkem pozitivně ovlivní Vaši náladu, pohyb na čerstvém vzduchu pak rozproudí krev a dodá energii, což se promítne na stavu celého těla.

2. krok SNÍŽENÍ MNOŽSTVÍ STRESU.
To se snadněji řekne, než udělá. Pokud je stres Vašim každodenním společníkem, bylo by skvělé, kdybyste mohli jeho účinky kompenzovat relaxací. 10 minut strávených v klidu se zavřenýma očima, nebo lehké protažení dokáže divy.

3. krok VITAMINY A MINERÁLY.
Pokud víte, že Vaše strava není dokonalá a životní styl je náročný, je dobré, zejména v zimě, podpořit tělo a imunitu doplňky stravy v podobě vitaminů a minerálů. Na trhu je široká nabídka produktů zaměřených na vlasy a pokožku. Nejčastěji obsahují vedle vitamínů skupiny B, A a C, biotinu, zinku a mědi, také pivovarské kvasnice a výtažky z kopřivy.

4. krok SPRÁVNÁ PÉČE O VLASY.
I když používáte kvalitní výrobky pro péči o vlasy, jejich účinek můžete rapidně snížit, když o vlasy nebudete správně pečovat.

Projděte si seznam níže a sami posuďte, jestli vlasy nezatěžujete více, než je třeba.

  • Vlasy není třeba mýt každý den.
  • Při mytí vlasů je vhodné dopřát si masáž pokožky hlavy. Nejen proto, aby byla pokožka hlavy správně očištěna, ale také aby se zlepšilo prokrvení pokožky a intenzita vstřebání účinných látek aplikovaných produktů. Pro tuto masáž můžete jednou za čas využít také vlasový peeling, který odstraňuje nečistoty, odumřelé buňky a okamžitě osvěžuje pokožku hlavy.
  • Při česání vlasů je nutná šetrnost, zejména pak, jsou-li vlasy mokré.
  • Nechoďte spát s mokrou hlavou. V zimě dbejte na to, aby vlasy byly při odchodu ven absolutně suché.
  • Pokud nemáte možnost vysušit vlasy přirozeně, používejte fén s vlažným vzduchem.
  • Pokud musíte používat vlasové žehličky nebo kulmy, aplikujte před jejich použitím na vlasy ochranný produkt.
  • Vyhýbejte se gumičkám a jiným sponkám, které příliš stahují vlasy a poškozují je.
  • Chraňte vlasy před sluncem. V létě se stává z ochrany pokožky i vlasů už standard. V zimě, při pobytu na horách, na tuto péči ale často zapomínáme.

JAK SE DÍVÁ BRELIL PROFESSIONAL NA PROBLEMATIKU PADÁNÍ VLASŮ?

Na základě skutečností, že například v podzimním období trpí 8 z 10 dospělých padáním vlasů, zaměřili vývojoví pracovníci v laboratořích Brelil Professional svou pozornost na pomoc zákazníkům, kteří trpí padáním vlasů. Vyvinuli speciální kombinaci účinných látek, které působí přímo na padání vlasů vlivem nejčastějších příčin.

ŘADA VÝROBKŮ BRELIL ANTIHAIR LOSS 
je založena na kombinaci speciální intenzivní technologie využívající Capixyl TM a systému ochrany hustoty vlasu. 

Proč právě Capixyl TM?
Jako známá složka působící proti vypadávání vlasů u konkurenčních produktů bývá používán Minoxidil. Jeho užití je ale časově omezeno a přináší s sebou řadu nežádoucích účinků. Proto se Brelil zaměřil na složku Capixyl TM, který nemá žádné vedlejší účinky a přináší rychlejší a efektivnější výsledky.

Co znamená Systém ochrany hustoty vlasu?
Tento systém spojuje účinky exkluzivních složek – Biochaninu A a Biomimetických peptidů.

BIOCHANIN A – jedná se o flavonoid známý svojí schopností inhibovat enzym 5α-reduktázu, což vede ke snížení DHT (působící na vypadávání vlasů). Bylo také prokázáno, že působí jako ovlivňovač chronického zánětu a může být dokonce účinný jako antioxidant, který omezuje poškození způsobené volnými radikály na pokožce hlavy.

BIOMIMETICKÉ PEPTIDY - Acetyl Tetrapeptide-3 je exkluzivní biomimetický peptid, který stimuluje proteiny v buněčné matici, zlepšuje ukotvení vlasů. 

Řada zahrnuje 4 produkty, které dle zvolené frekvence používání z péče dělají komplexní program umožňující intenzivní, udržovací i preventivní užití.

PÉČE PROTI PADÁNÍ VLASŮ OD BRELIL POMÁHÁ BOJOVAT A PŘEDCHÁZET VYPADÁVÁNÍ VLASŮ.
Podporuje silnější a energičtější růst vlasů, za současného zvýšení hustoty vlasů.

Šampon na vlasy, sérum ve spreji, ampule a nejnovější trend v péči proti řídnutí vlasů PÁSKY PROTI PADÁNÍ VLASŮ Vám umožní diskrétní péči zaměřenou proti padání vlasů.

Jak správně péči kombinovat?

VIDITELNÉ VÝSLEDKY JIŽ BĚHEM 8 TÝDNŮ.

VÝSLEDKY PO 56 DNECH (8 TÝDNECH)
- 57% ZTRÁTY VLASŮ
+ 30% HUSTOTY VLASŮ
- 16% PŘÍTOMNOSTI MAZU
- 85% ZAČERVENÁN
- 75% ODLUPOVÁNÍ POKOŽKY

VÝSLEDKY PO 84 DNECH (12 TÝDNECH)
- 59% ZTRÁTY VLASŮ
+ 35% HUSTOTY VLASŮ
- 20% PŘÍTOMNOSTI MAZU
- 85% ZAČERVENÁNÍ
- 75% ODLUPOVÁNÍ POKOŽKY

 

Sledujte nás na Instagramu

Přihlašte se k odběru newsletteru na Váš e-mail
Přihlašte se a naše nejlepší slevy a nabídky budeme posílat do Vaší e-mailové schránky.

Rychlá navigace

Informace pro Vás

Kontakt

SAXO, spol. s r. o.
Václavská 458
76001 Zlín
IČ: 25319442, DIČ: CZ25319442

tel.: 577 211 027

kosmetika@saxo.cz

Přihlášení