577 211 027

kosmetika@saxo.cz

PÉČE O BLOND VLASY

Svůdně sexy a silně ženské – blond vlasy budou vždy v popředí módních trendů a přání žen. Blond barva umožňuje hrát si s variantami odstínů a střihy a tím tvořit neustále nový a nový vzhled. Blond je senzační barva nejen pro kontrast k zimní šedi, ale také perfektní pro rozzáření v létě. Blond umožňuje oživit Váš outfit a také make-up. Blond dodává okamžitě jas obličeji. Zároveň ale bond odstín vyžaduje speciální péči, aby zůstal krásný.

Co si představit pod pojmem speciální péče? Jedná se o produkty, které zabrání dehydrataci vlasů, vysušování délek a změně odstínu v nežádoucí barvu.

Nejčastější potíží, kterou přináší blond vlasy, jsou nažloutlé nádechy.
Proč tomu tak je? Jaká jsou fakta?

  • Blond vlasy jsou méně fotostabilní než hnědé a černé, protože mají jen částečnou ochranu melaninem.
  • Odbarvené vlasy jsou náchylnější ke změně odstínu ještě více než přírodní blond.
  • Blond vlasy musí být intenzivněji chráněny před UV paprsky.
  • Šedé vlasy pak díky nejmenší produkci melaninu trpí nejvíce.

Jak můžeme bojovat s touto nežádoucí změnou barvy?
Používáním produktů s fialovým pigmentem, který neutralizuje žlutou barvu slámy, vrací vlasům rovnováhu a studený odstín. Navíc dodávají vlasům více jasu a mimořádný lesk. A protože i šedé a prošedivělé vlasy mají tendenci žloutnout, jsou tyto produkty vhodné i pro ně. Šedé vlasy získají intenzivní projasněný tón.

PÉČE O BLOND A ŠEDÉ VLASY Z DÍLNY BRELIL PROFESSIONAL

Základním a doslova „must have“ produktem je v každém případě šampon. Správný šampon Vám vytvoří ty nejlepší podmínky pro dlouhodobě krásný odstín a pomůže odstranit již zažloutlé vlasy.
Fialový šampon má kyselé pH, uzavírá vlasy, odstraňuje žlutý nádech a zintenzivňuje blond odstín.

Brelil nabízí dva šampony pro blond vlasy – Numéro Silver a Biotreatment Silver Blonde.
Numéro Silver – je poslední novinkou stálice v sortimentu BRELIL - a to řady NUMÉRO. Obsahuje výtažky z borůvek a speciální „Cover pigment technology“, která pomáhá zbavit vlasy nežádoucího pigmentu. Vlasy jsou po použití snadno rozčesatelné a hydratované.

 

 

Biotreatment Silver Blonde je kompletní řadou, která kromě šamponu, zahrnuje také masku a sprej. Řada Silver Blonde obsahuje výtažky z hroznů, které jsou bohaté na polyfenoly působící proti volným radikálům a potlačující oxidační proces. Tím snižují riziko spojené s vystavením vlasů externím vlivům. Dále obsahuje Bachovy esence, které působí harmonicky nejen na vlas a pokožku, ale také na vaši mysl.

Silver Blonde šampon zvýrazňuje odlesky blond a šedých vlasů, neutralizuje žlutý nádech. Maska vyživuje, hydratuje a umožňuje snadné rozčesání vlasů, zvýrazňuje studený odstín blond a šedých vlasů. Pokud je váš odstín už dost nažloutlý, doporučujeme nechat masku na vlasech v klidu i 15 minut a umožnit jí tak co nejlépe pracovat.

Řadu péče o blond doplňuje také sprej, který se používá jednou týdně na vlhké vlasy a okamžitě odstraňuje zažloutnutí. Jedná se o velmi intenzivní produkt, proto je vhodné aplikovat jej za pomoci druhé osoby, nebo kadeřníka přímo na žlutá místa tak, abyste provedli aplikaci rovnoměrně. Jste-li na nanášení sami, doporučujeme vám nastříkat sprej na kopeček Milky Sensation pěny a tento mix nanést na vlasy a nesplachovat. Tím zabráníte vzniku „fialových skvrn“ na vlasech, které nepotřebují odstraňovat nažloutnutí.

Čím můžete ještě podpořit nebo změnit odlesky blond odstínu?

Určitě CC krémem! CC barvicí krém spojuje účinky výživné masky s barvící. Nabízí 13 odstínů intenzivních barev, které se můžou navzájem míchat a vám je tak umožněno vytvářet barvy podle nálady.

Pro zvýraznění blond, její vychlazení a dodání lesku je ideální odstín Ledově stříbrná. CC krém můžete aplikovat přímo na vlhké vlasy po umytí šamponem. V případě blond ale doporučujeme zvážit poškození vlasů – pokud je vlas hodně poškozený (suché délky, roztřepené konečky) je dobré CC krém smíchat s Milky Sensation pěnou. Tím dosáhnete zintenzivněné výživy vlasů a také rovnoměrného odstínu na vlasech bez ohledu na poškození.

Skvělá je kombinace ledově stříbrného odstínu s Perlově šedým. Další varianty ale už necháme na vás. Vybere si doslova každý.

Sledujte nás na Instagramu

Přihlašte se k odběru newsletteru na Váš e-mail
Přihlašte se a naše nejlepší slevy a nabídky budeme posílat do Vaší e-mailové schránky.

Rychlá navigace

Informace pro Vás

Kontakt

SAXO, spol. s r. o.
Václavská 458
76001 Zlín
IČ: 25319442, DIČ: CZ25319442

tel.: 577 211 027

kosmetika@saxo.cz

Přihlášení