ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

577 211 027

kosmetika@saxo.cz

PADÁNÍ VLASŮ A JAK NA NĚJ?

Padání vlasů ve všech jeho podobách je velmi rozšířený problém, se kterým se potýká značné procento dospělé populace. Odhaduje se, že například jen v Itálii se potýká s padáním vlasů okolo 50% mužů a žen.
Příčin padání vlasů může být mnoho. Od sezónních vlivů, alopecie areatu, účinků stresu, psychického vypětí, nemocí, narození dítěte, kojení a menopauzy, až po androgenní alopecii, kdy dochází k postupnému slábnutí vlasu.

Mnoho z nás během zimních měsíců zaznamenalo více vlasů vypadlých během česání a úpravy vlasů. Se sezónním padáním vlasů se potýkají jak muži, tak ženy. Vše je ještě zhoršeno „letními agresory“ v podobě slunce, větru, soli, které působí na vlasovou cibulku a oslabují ji, nebo snižují její aktivitu. Stejně tak stres a psychické vypětí tvoří součást životů mnoha lidí.

Na základě těchto skutečností, zaměřili vývojoví pracovníci v laboratořích Brelil Professional svou pozornost na pomoc zákazníkům, kteří trpí padáním vlasů. Vyvinuli speciální kombinaci účinných látek, které působí přímo na padání vlasů vlivem nejčastějších příčin.

ŘADA VÝROBKŮ BIOTREATMENT ANTIHAIR LOSS je založena na kombinaci speciální intenzivní technologie využívající Capixyl TM a systému ochrany hustoty vlasu.

Proč právě Capixyl TM?
Jako známá složka působící proti vypadávání vlasů bývá používán Minoxidil. Jeho užití je ale časově omezeno a přináší s sebou řadu nežádoucích účinků. Proto se Brelil zaměřil na složku Capixyl TM, který nemá žádné vedlejší účinky a přináší rychlejší a efektivnější výsledky.

Co znamená Systém ochrany hustoty vlasu?
Tento systém spojuje účinky exkluzivních složek – Biochaninu A a Biomimetický peptidů.

BIOCHANIN A – jedná se o flavonoid známý svojí schopností inhibovat enzym 5α-reduktázu, což vede ke snížení DHT (působící na vypadávání vlasů). Bylo také prokázáno, že působí jako ovlivňovač chronického zánětu a může být dokonce účinný jako antioxidant, který omezuje poškození způsobené volnými radikály na pokožce hlavy.

BIOMIMETICKÉ PEPTIDY - Acetyl Tetrapeptide-3 je exkluzivní biomimetický peptid, který stimuluje proteiny v buněčné matici, zlepšuje ukotvení vlasů.
 

PÉČE PROTI PADÁNÍ VLASŮ OD BRELIL POMÁHÁ BOJOVAT A PŘEDCHÁZET VYPADÁVÁNÍ VLASŮ.
Podporuje silnější a energičtější růst vlasů, za současného zvýšení hustoty vlasů.
Vědecky ověřeno při použití kompletní péče šamponu a ampulí, nebo séra.

VIDITELNÉ VÝSLEDKY JIŽ BĚHEM 8 TÝDNŮ.

VÝSLEDKY PO 56 DNECH (8 TÝDNECH)
- 57% ZTRÁTY VLASŮ
+ 30% HUSTOTY VLASŮ
- 16% PŘÍTOMNOSTI MAZU
- 85% ZAČERVENÁN
- 75% ODLUPOVÁNÍ POKOŽKY

VÝSLEDKY PO 84 DNECH (12 TÝDNECH)
- 59% ZTRÁTY VLASŮ
+ 35% HUSTOTY VLASŮ
- 20% PŘÍTOMNOSTI MAZU
- 85% ZAČERVENÁNÍ
- 75% ODLUPOVÁNÍ POKOŽKYSledujte nás na Instagramu

Přihlašte se k odběru newsletteru na Váš e-mail
Přihlašte se a naše nejlepší slevy a nabídky budeme posílat do Vaší e-mailové schránky.

Rychlá navigace

Informace pro Vás

Kontakt

SAXO, spol. s r. o.
Václavská 458
76001 Zlín
IČ: 25319442, DIČ: CZ25319442

tel.: 577 211 027

kosmetika@saxo.cz

Přihlášení