577 211 027

kosmetika@saxo.cz

PÉČE O VLNITÉ A KUDRNATÉ VLASY

Vlnité a kudrnaté vlasy vypadají svěže, mladistvě, mohou být rošťácké, ale také nevinné.
Jen málokdo ale ví, že vlnité vlasy vyžadují mnohem více péče než kdejaké jiné. Vlnité vlasy jsou sušší, častěji krepaté, hůře se rozčesávají a jsou ohroženy více zlomením.
Když se ale majitelka vlnité záplavy umí o své vlasy správně starat, jsou krásně vyrýsované vlny mnohdy středem pozornosti nejednoho zájemce.

Správná péče o vlnité vlasy začíná volbou šamponu a masky. Proto bychom Vám rádi představili řady produktů Brelil Professional, které jsou přímo určeny pro starost o vlnité a kudrnaté vlasy.

Numéro CURLY je řada obohacena o olivový olej.  Díky svému složení zabraňuje krepacení a zajišťuje krásný tvar vlnám bez sebemenšího zatížení. Šampon jemně čistí vlasy, udržuje je definované a elastické. Maska umožňuje snadné rozčesání vlasů, odstraňuje krepacení, hydratuje a změkčuje vlny.Jak dále pokračovat v úpravě vlasu? Výběrem vhodného stylingu.

Pro efekt "křupavých vln" doporučujeme Paměťový krém na vlny. Jedná se o výživný fluid pro kudrnaté a vlnité vlasy s paměťovým efektem. Definuje a vytváří na kutikule film, který zajišťuje vytvarování a dlouhotrvající výsledek. Posiluje a uhlazuje vlasy. Činí je plné a pružné, s účinkem proti krepacení.
Pro efekt "jemných vln" doporučujeme Krém na vlnité vlasy. Jedná se o krém k definování pružných vlnitých vlasů. Posiluje vlny a udržuje je hebké. Obnovuje vlasy – zajišťuje hydrataci a lesk.
Pro efekt "plážových vln" doporučujeme Pěnu ve spreji pro efekt plážových vln. Je ideální pro přirozené vysoušení vlasů bez použití vysoušeče. Zajišťuje vlasům vzhled plážových vln, aniž by je vysušoval nebo zanechal lepivé. Kadeře si zachovají svůj lesk a hebkost.

Vzhledem k suchosti vlnitých a kudrnatých vlasů doporučujeme přidat také pár kapek arganového oleje, a to buď rovnou do aplikovaného stylingu nebo na závěr důkladně vetřít do konečků.

Jak správně sušit vlasy?

  1. Odstraňte zbytky vody jemným třením – nikoli drhnutím.
  2. Použijte hřeben s dlouhými zuby.
  3. Aplikujte specifické stylingové produkty – podle výsledných vln, kterých chcete docílit. Aplikujte produkty po trochách, důkladně vtírejte do délek.
  4. Upravte tvar pomocí rukou.
  5. Vysušte vlasy difuzérem.

 SPRÁVNÝMI PŘÍPRAVKY A DODRŽOVÁNÍM DALŠÍCH PRAVIDEL, ZAJISTÍTE, ŽE VAŠE VLNY BUDOU KRÁSNÉ, LESKLÉ A VYŽIVENÉ VLNY NA DLOUHOU DOBU.

Sledujte nás na Instagramu

Přihlašte se k odběru newsletteru na Váš e-mail
Přihlašte se a naše nejlepší slevy a nabídky budeme posílat do Vaší e-mailové schránky.

Rychlá navigace

Informace pro Vás

Kontakt

SAXO, spol. s r. o.
Václavská 458
76001 Zlín
IČ: 25319442, DIČ: CZ25319442

tel.: 577 211 027

kosmetika@saxo.cz

Přihlášení