ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

577 211 027

kosmetika@saxo.cz

BLOG

PÉČE O VLASY V LÉTĚ

PÉČE O VLASY V LÉTĚ

Milujete léto? My moc. Také ale víme, že je to velmi náročné období nejen pro pokožku těla, ale hlavně vlasy.
Proč tomu tak je? Zatímco mazání ochrannými opalovacími krémy se už bere jako automatické, vlasy zůstávají v péči trošku v pozadí. Přitom jsou to ony, které jsou celý den vystaveny slunečním paprskům, větru, chlorované vodě v bazénech nebo slané vodě v moři. Také šetrnost naší péče jde mnohdy stranou, protože v období dovolených není čas ztrácet čas :-)

Celý článek »

PÉČE O VLNITÉ A KUDRNATÉ VLASY

PÉČE O VLNITÉ A KUDRNATÉ VLASY

Vlnité a kudrnaté vlasy vypadají svěže, mladistvě, mohou být rošťácké, ale také nevinné.
Jen málokdo ale ví, že vlnité vlasy vyžadují mnohem více péče než kdejaké jiné. Vlnité vlasy jsou sušší, častěji krepaté, hůře se rozčesávají a jsou ohroženy více zlomením.
Když se ale majitelka vlnité záplavy umí o své vlasy správně starat, jsou krásně vyrýsované vlny mnohdy středem pozornosti nejednoho zájemce.

Celý článek »

JAK JSOU NA TOM VAŠE VLASY PO ZIMĚ?

JAK JSOU NA TOM VAŠE VLASY PO ZIMĚ?

Vítej jaro!

Jaro se vrátilo mezi nás a všichni nadšeně odkládáme hluboko do skříně zimní oblečení. Příroda je v rozpuku a vše se pomalu ale jistě probouzí k životu. 

Studený vzduch venku, suchý uvnitř, čepice - to vše se mohlo neblaze podepsat na kvalitě Vašich vlasů. Nemusíte ale zoufat, nic není ztraceno. Projděte si následujících pár tipů, jak oživit vlasy a vrátit jim zářivou krásu.

Celý článek »

PADÁNÍ VLASŮ A JAK NA NĚJ?

PADÁNÍ VLASŮ A JAK NA NĚJ?

Padání vlasů ve všech jeho podobách je velmi rozšířený problém, se kterým se potýká značné procento dospělé populace. Odhaduje se, že například jen v Itálii se potýká s padáním vlasů okolo 50% mužů a žen.
Příčin padání vlasů může být mnoho. Od sezónních vlivů, alopecie areatu, účinků stresu, psychického vypětí, nemocí, narození dítěte, kojení a menopauzy, až po androgenní alopecii, kdy dochází k postupnému slábnutí vlasu.

Celý článek »

Sledujte nás na Instagramu

Přihlašte se k odběru newsletteru na Váš e-mail
Přihlašte se a naše nejlepší slevy a nabídky budeme posílat do Vaší e-mailové schránky.

Rychlá navigace

Informace pro Vás

Kontakt

SAXO, spol. s r. o.
Václavská 458
76001 Zlín
IČ: 25319442, DIČ: CZ25319442

tel.: 577 211 027

kosmetika@saxo.cz

Přihlášení