577 211 027

kosmetika@saxo.cz

Brelil Keraforce Intenzivní ochranné sérum s keratinem 250ml

Brelil Keraforce Intenzivní ochranné sérum s keratinem 250ml - zvětšit obrázek

skladem

Cena / možnost nákupu je zobrazena jen pro VO partnery.

 • Kat. číslo: B065081
 • EAN: 8011935082957
 • Objem: 250ml
 • Výrobce: Brelil

Brelil Keraforce Intenzivní ochranné sérum s keratinem 250ml

Koncentrát kosmetické technologie, který v kombinaci s jakýmkoli typem technologické služby posiluje vlasy, poskytuje jim hydrataci, lesk a objem. S fiberforce komplexem a keratinem.

Jaké má účinky?

 • viditelně zlepšuje kvalitu a strukturu vlasů
 • zabraňuje poškození způsobenému chemickou péčí
 • zajišťuje mimořádný účinek během všech technologických služeb
 • zvyšuje lesk vlasů

Návod na použití:
PRO BARVENÍ: přidejte 0,5ml Intenzivního ochranného séra na každých 10g použité barvy. Aplikujte barvu a postupujte jako obvykle. (příklad: smíchejte 60ml barvy + 60ml vyvíječe v poměru 1:1, poté přidejte 3ml Intenzivního ochranného séra). Pro superzesvětlovače: použijte 1ml Intenzivního ochranného séra na každých 10g barvy.

PRO ODBARVENÍ: nejdříve smíchejte odbarvovací prášek s vyvíječem, poté přidejte 2,5ml Intenzivního ochranného séra na každých 10g odbarvovacího prášku. Aplikujte jako obvykle.

PRO CHEMICKÉ NAROVNÁNÍ: smíchejte 2ml Intenzivního ochranného séra na každých 10g rovnacího krému. Aplikujte jako obvykle a důkladně opláchněte. Aplikujte požadované množství neutralizéru, nechte působit a poté důkladně opláchněte.

PRO TRVALOU: přidejte 2,5ml Intenzivního ochranného séra na každých 50ml trvalé. Proveďte normální postup trvalé a poté důkladně opláchněte. Aplikujte neutralizér, nechte působit tak dlouho, jak je nutné, odstraňte natáčky a důkladně vysušte ručníkem.

Aktivní látky:

Obsahuje KOMPLEX PRO POSÍLENÍ VLASŮ – FIBERFORCE, který vstupuje do vlasového vlákna a zvyšuje jeho pružnost. Chrání vlasy před poničením tím, že pracuje zevnitř, čímž zlepšuje účinky probíhající technologické služby.

 • Chrání vlasy před oxidativním poškozením a zvyšuje jejich sílu a odolnost.
 • Posiluje všechny typy poškozených vlasů, redukuje poničení a zanechává je silnější a pružnější.
 • Podporuje uzavření kutikuly, tím, že láme světlo zanechává vlasy viditelně zářivější.

Obsahuje KERATIN, což je protein přirozeně produkovaný tělem. Je tvořený dlouhými řetězci aminokyselin a představuje hlavní složku našich vlasů. Používání chemikálií, vlasových vysoušečů a žehliček, znečištění okolního prostředí, špatná strava a stres mohou oslabit jak tělo, tak i keratin. Externí přísun keratinu poskytuje důležité výsledky, co se týče síly, pružnosti, hydratace a hloubkové výživy vlasů.
Obsahuje KYSELINU HYALURONOVOU, což je přírodní složka přítomna v těle za účelem udržení hydratace a ochrany tkáně.  V tekutinách našich kostí, očí a kůže zvyšuje odolnost a pružnost pokožky, chrání a udržuje je v kondici. Také má působivý účinek na vlasy, obnovuje v nich rovnováhu vody: díky výjimečně flexibilní molekulární struktuře umožňuje vytvořit síť s vysokou molekulární hmotností, která viditelně zvyšuje objem vlasů.

 

 

 

Doposud k produktu nikdo žádný komentář nenapsal. Buďte první.

Zde můžete napsat Váš komentář či dotaz k produktu:

    Opište tento kontrolní kód

Sledujte nás na Instagramu

Přihlašte se k odběru newsletteru na Váš e-mail
Přihlašte se a naše nejlepší slevy a nabídky budeme posílat do Vaší e-mailové schránky.

Rychlá navigace

Informace pro Vás

Kontakt

SAXO, spol. s r. o.
Václavská 458
76001 Zlín
IČ: 25319442, DIČ: CZ25319442

tel.: 577 211 027

kosmetika@saxo.cz

Přihlášení