577 211 027

kosmetika@saxo.cz

PLESOVÁ SEZÓNA

Plesová sezóna je v plném proudu, staňte se s námi hvězdou večírků!

Pokud se rozhodne upravit si vlasy doma nebo chcete být připraveni v průběhu večera kdykoli si své kadeře poupravit, jste na správném místě.

Přinášíme Vám přehled stylingu Art Creator, který Vám umožní vytvořit si jakýkoli účes podle přání. Díky svému složení a technologii HOLD AND SHINE účinně bojuje proti krepatění, dodává lesk a poskytuje dlouhodobé zpevnění bez zbytečného zatěžování či slepování vlasů.

JAKÉ VÝROBKY SI ZAMILUJETE?

Běžnou součástí tvorby účesů bývá zejména žehlení a točení vlasů.
Myslete na to, abyste je vysokými teplotami nepoškodili. TERMOOCHRANNÝ SPREJ je základním produktem pro ochranu vlasů, které jsou vystaveny teplu fénů a žehliček. PRIMER oceníte i z hlediska úspory času – urychluje totiž sušení.
Sníte-li o hedvábně hladkých vlasech, potom je skvělým pomocníkem ULTRA ROVNACÍ MLÉKO, které je určeno speciálně pro uhlazení nepoddajných vlasů. Narovnané vlasy také déle odolávají vlhkosti, což uvítají všechny majitelky krepatých vlasů.

Objem – všemi tak žádoucí ale často těžko dosažitelný. Nevzdávejte sen o bohatých vlasech a vyzkoušejte objemový pudr nebo objemový sprej.
OBJEMOVÝ PUDR si zaručeně poradí s rychle plihnoucími vlasy. Navíc je ideální pro vlasy, které se rychle mastí od kořínků. Milují ho i pánové pro styling krátkých vlasů.
OBJEMOVÝ SPREJ patří do klasického stylingu po mytí a aplikuje se do vlhkých vlasů před jejich sušením. Vlasy získají tvar, který si ihned oblíbíte.
Dalším důležitým „must have“ produktem, který oceníte při úpravě vlasů, je VOSK VE SPREJI. Tento vosk umožňuje díky jedinečnému aplikátoru mikro jemnou aplikaci, poskytuje opravdu silné zpevnění a dovolí Vám tak tvořit nejen skvělé objemy, ale fixovat doslova jakýkoli účes. Rychle zasychá a překvapí Vás svojí silou.
V kombinaci s LESKEM VE SPREJI pak získáte mimořádně lesklé vlasy, které oslní doslova každého.
Pokud jste majitelkou vlnitých vlasů, ke zvýraznění a krásnému vytvarování vln doporučujeme KRÉM NA VLNY, který umožní zvýraznit přirozený tvar vln a dodat jim lehké zpevnění. Pokud byste si přála vytvořit vlny křupavější a maximálně pevné, potom zvolte PAMĚŤOVÝ KRÉM NA VLNY. Vlny budou definované, hladké bez krepatosti.

Ať už se přikláníte k vlnitým nebo hladkým vlasům, společenským nebo extrémním výčesům, závěrečná tečka by měla patřit LAKU NA VLASY. V nabídce si můžete vybrat mezi EKO LAKY bez plynu a klasickým SILNĚ TUŽÍCÍM LAKEM. Eko lak nabízíme ve dvou úrovních zpevnění – normální a silné.

Ani majitelky krátkých vlasů a muži u nás nepřijdou zkrátka!
Perfektní na dodání lesku a mokrého vzhledu krátkým vlasům je EXTRA LESKLÁ POMÁDA. Přejete-li si vlasy více zpevnit, doporučujeme VOSK NA VODNÍ BÁZI, který umožňuje vytvořit při aplikaci na vlasy před sušením matný vzhled, při aplikaci na suché mokrý vzhled.

Se stylingem ART Creator se stanete doslova TVŮRCEM SVÉHO STYLU. Využijte svou kreativitu na plno! Pár účesů na inspiraci najdete za článkem. Váš Brelil.

         

Sledujte nás na Instagramu

Přihlašte se k odběru newsletteru na Váš e-mail
Přihlašte se a naše nejlepší slevy a nabídky budeme posílat do Vaší e-mailové schránky.

Rychlá navigace

Informace pro Vás

Kontakt

SAXO, spol. s r. o.
Václavská 458
76001 Zlín
IČ: 25319442, DIČ: CZ25319442

tel.: 577 211 027

kosmetika@saxo.cz

Přihlášení