577 211 027

kosmetika@saxo.cz

text na úvodní straně kosmetičky D2

  • Úvod
  • text na úvodní straně kosmetičky D2

NEJLEPŠÍ ZPŮSOB, JAK SE STARAT O VLASY BĚHEM LÉTA

Speciální řada pro péči a ochranu vlasů před škodlivými účinky slunce.

Obohacena o olej Tsubaki a Ochranný vlasový komplex důkladně vyživuje vlasy do hloubky, napravuje vlasové vlákno a zabraňuje dehydrataci.

OLEJ TSUBAKI
 Je olej bohatý na vitamíny A, B, D a E a minerály. Je známý pro své uklidňující a anti-aging vlastnosti, díky bohatému obsahu kyseliny olejové a omega mastných kyselin (Omega-3 a Omega-9) dodává
exkluzivní HYDRATACI VLASŮM I POKOŽCE.

VLASOVÝ OCHRANNÝ KOMPLEX
Vysoce inovativní složení, jehož cílem je bojovaní s fotodegradací melaninu, která následuje po vystavení slunci.
Jeho aktivní složky vstupují do vlasu a obalují jej, vytváří účinnou ochranou bariéru proti vnějším vlivům, UV záření a volným radikálům, které jsou nejčastěji zodpovědné za degradaci melaninu barevného pigmentu.

Šampon po slunění – nejen perfektně čistí ale zanechává vlasy viditelně zářivější a lesklé.
Maska po slunění – intenzivní maska proti vysušování od slunce a moře. Aplikujte po umytí šamponem. Hydratuje vlasy a zanechává je neobyčejně rozčesatelné a lesklé. 
Dvoufázový sprej – účinný bezoplachový sprej okamžitě odstraňuje zacuchání a dodává lesk a hydrataci vlasům stresovaným sluncem a slaným vzduchem, zanechává je hebké a zářivé.
Tělový a vlasový opalovací olej – vzácný opalovací olej pro kompletní a účinnou ochranu vlasů a těla. Vlasy chrání před zničujícími účinky slunce, chlóru a soli, udržuje je hydratované, měkké, zářivé a lesklé. Tělu poskytuje okamžité zlaté a jednotné opálení. Pomáhá předcházet stárnutí kůže způsobené jejím vystavením slunečním paprskům.
Neviditelný ochranný mikro sprej – ultra lehký lotion k použití před a po vystavení slunci. Nabízí neviditelnou ochranu vlasů, vytváří přirozený vzhled. Také vhodný pro každodenní použití ve městě.

Sledujte nás na Instagramu

Přihlašte se k odběru newsletteru na Váš e-mail
Přihlašte se a naše nejlepší slevy a nabídky budeme posílat do Vaší e-mailové schránky.

Rychlá navigace

Informace pro Vás

Kontakt

SAXO, spol. s r. o.
Václavská 458
76001 Zlín
IČ: 25319442, DIČ: CZ25319442

tel.: 577 211 027

kosmetika@saxo.cz

Přihlášení