577 211 027

kosmetika@saxo.cz

Jak zvládnout problém padání vlasů a obnovit jejich zdraví a hustotu.

Vypadávání vlasů je problém, který postihuje mnoho lidí. Stres, únava, znečištění životního prostředí, hormonální změny, prodělané horečnaté onemocnění, covid 19 a sezónní změny mohou ovlivnit stav vlasů, oslabit jejich strukturu a způsobit dočasné vypadávání.

Pokud se s řídnutím vlasů potýkáte, nezoufejte. Existuje několik účinných přípravků a tipů, které vám mohou pomoci zastavit vypadávání vlasů a vrátit vlasům ztracenou pevnost.

Řada proti vypadávání vlasů - DETAIL

Článek obsahuje:

- Řada proti vypadávání vlasů.
- Jak často aplikovat produkty a jak správně péči kombinovat?
- Viditelné výsledky již během 8 týdnů.
- Jaké účinné složky obsahují produkty proti padání vlasů…aneb okénko chemika.
- Pro co nejlepší výsledky ještě pár tipů pro podporu silného a odolného růstu vlasů.

ŘADA PROTI VYPADÁVÁNÍ VLASŮ ZAHRNUJE 4 PRODUKTY – šampon, sérum, ampule a pásky proti vypadávání vlasů. 

Šampon proti padání vlasů
Je speciálně vyvinut pro boj s padáním vlasů a je základním produktem celé řady. Obsahuje složky, které osvěžují pokožku hlavy, podporují její pružnost a připravují ji na aplikaci dalších produktů řady, a to séra nebo ampulí.

Ampule a sérum proti padání vlasů
Druhým krokem v péči proti padání vlasů je aplikace ampulí nebo séra s aktivními látkami, které intenzivně bojují proti řídnutí vlasů.

Ampule a sérum mají stejné složení, liší se však formou aplikace. Ampule se po otevření nanese na pokožku hlavy a vmasíruje, sérum se aplikuje pomocí spreje na pokožku a vmasíruje. Obojí se může použít i na suché vlasy v den, kdy si nemyjete hlavu, neoplachuje se.

Ampule i sérum obsahují aktivní látky, které posilují vlasové kořínky a podporují silnější a odolnější opětovný růst vlasů. Zvyšují hustotu kapilár a bojují s předčasnou miniaturizací vlasového folikulu a zlepšují ukotvení vlasu. Mají uklidňující účinek, zabraňují zánětům pokožky hlavy.

Pásky proti vypadávání vlasů
Posledním produktem pro intenzivní boj s vypadáváním vlasů vám umožní diskrétní péči zaměřenou proti padání vlasů. Dle výsledků průzkumu Brelil Professional v oblasti padání vlasů jsou vlasové pásky posledním trendem a doplňují kompletní péči proti vypadávání vlasů.
Pásky se nalepí na noc v oblasti linie krku, obsahují multifunkční komplex, který díky nejmodernější uvolňovací technologii, přenáší aktivní kosmetické složky, postupně je uvolňuje a umožňuje jim tak nejlepší možný účinek pro zachování skvělé kondice vlasů.

Použití kompletní řady proti padání vlasů – šamponu, séra nebo ampulí a vlasových pásků – zajistíte maximální možné výsledky.

JAK ČASTO APLIKOVAT PRODUKTY A JAK SPRÁVNĚ PÉČI KOMBINOVAT?

Krok číslo jedna je zvolit si potřebnou intenzitu péče - šokovou, intenzivní a udržovací. Dále pokračujte podle schématu níže:

VIDITELNÉ VÝSLEDKY JIŽ BĚHEM 8 TÝDNŮ.

VÝSLEDKY PO 56 DNECH (8 TÝDNECH)
- 57% ZTRÁTY VLASŮ
+ 30% HUSTOTY VLASŮ
- 16% PŘÍTOMNOSTI MAZU
- 85% ZAČERVENÁN
- 75% ODLUPOVÁNÍ POKOŽKY

VÝSLEDKY PO 84 DNECH (12 TÝDNECH)
- 59% ZTRÁTY VLASŮ
+ 35% HUSTOTY VLASŮ
- 20% PŘÍTOMNOSTI MAZU
- 85% ZAČERVENÁNÍ
- 75% ODLUPOVÁNÍ POKOŽKY

JAKÉ ÚČINNÉ SLOŽKY OBSAHUJÍ PRODUKTY PROTI PADÁNÍ VLASŮ…ANEB OKÉNKO CHEMIKA.

ŘADA VÝROBKŮ BRELIL ANTIHAIR LOSS je založena na kombinaci speciální intenzivní technologie využívající Capixyl TM a systému ochrany hustoty vlasu. 

Proč právě Capixyl TM?
Jako známá složka působící proti vypadávání vlasů u konkurenčních produktů bývá používán Minoxidil. Jeho užití je ale časově omezeno a přináší s sebou řadu nežádoucích účinků. Proto se Brelil zaměřil na složku Capixyl TM, který nemá žádné vedlejší účinky a přináší rychlejší a efektivnější výsledky.

Co znamená Systém ochrany hustoty vlasu?
Tento systém spojuje účinky exkluzivních složek – Biochaninu A a Biomimetických peptidů.

BIOCHANIN A – jedná se o flavonoid známý svojí schopností inhibovat enzym 5α-reduktázu, což vede ke snížení DHT (působící na vypadávání vlasů). Bylo také prokázáno, že působí jako ovlivňovač chronického zánětu a může být dokonce účinný jako antioxidant, který omezuje poškození způsobené volnými radikály na pokožce hlavy.

BIOMIMETICKÉ PEPTIDY - Acetyl Tetrapeptide-3 je exkluzivní biomimetický peptid, který stimuluje proteiny v buněčné matici, zlepšuje ukotvení vlasů.

PRO CO NEJLEPŠÍ VÝSLEDKY JEŠTĚ PÁR TIPŮ PRO PODPORU SILNÉHO A ODOLNÉHO RŮSTU VLASŮ:

  1. ZDRAVÝ ŽIVOTNÍ STYL - Ačkoli se to může zdát jako klišé, je důležité nezanevřít na zdravou stravu a pohyb. Kvalitní strava spolu s vydatným spánkem pozitivně ovlivňuje náladu, pohyb na čerstvém vzduchu pak rozproudí krev a dodá energii, což se promítne na stavu celého těla.
  2. SNÍŽENÍ MNOŽSTVÍ STRESU - To se snadněji řekne, než udělá. Pokud je stres Vašim každodenním společníkem, bylo by skvělé, kdybyste mohli jeho účinky kompenzovat relaxací. 10 minut strávených v klidu se zavřenýma očima, nebo lehké protažení dokáže divy.
  3. VITAMINY A MINERÁLY - Pokud víte, že Vaše strava není dokonalá a životní styl je náročný, je dobré, podpořit tělo a imunitu doplňky stravy v podobě vitaminů a minerálů. Na trhu je široká nabídka produktů zaměřených na vlasy a pokožku. Nejčastěji obsahují vedle vitamínů skupiny B, A a C, biotinu, zinku a mědi, také pivovarské kvasnice a výtažky z kopřivy.
  4. SPRÁVNÁ PÉČE O VLASY - I když používáte kvalitní výrobky pro péči o vlasy, jejich účinek můžete rapidně snížit, když o vlasy nebudete správně pečovat. Projděte si seznam níže a sami posuďte, jestli vlasy nezatěžujete více, než je třeba.
  • Vlasy není třeba mýt každý den.
  • Při mytí vlasů si dopřejte masáž pokožky hlavy. Zlepšíte tím prokrvení pokožky a intenzitu vstřebání účinných látek aplikovaných produktů. Pro tuto masáž můžete jednou za čas využít také vlasový peeling, který odstraňuje nečistoty, odumřelé buňky a okamžitě osvěžuje pokožku hlavy.
  • Při česání vlasů je nutná šetrnost, zejména pak, jsou-li vlasy mokré.
  • Nechoďte spát s mokrou hlavou. Pokud nemáte možnost vysušit vlasy přirozeně, používejte fén s vlažným vzduchem.
  • Pokud musíte používat vlasové žehličky nebo kulmy, aplikujte před jejich použitím na vlasy ochranný produkt.
  • Vyhýbejte se gumičkám a jiným sponkám, které příliš stahují vlasy a poškozují je.

Chraňte vlasy před sluncem. V létě se stává z ochrany pokožky i vlasů už standard. V zimě, při pobytu na horách, na tuto péči ale často zapomínáme.

 

Sledujte nás na Instagramu

Přihlašte se k odběru newsletteru na Váš e-mail
Přihlašte se a naše nejlepší slevy a nabídky budeme posílat do Vaší e-mailové schránky.

Rychlá navigace

Informace pro Vás

Kontakt

SAXO, spol. s r. o.
Václavská 458
76001 Zlín
IČ: 25319442, DIČ: CZ25319442

tel.: 577 211 027

kosmetika@saxo.cz

Přihlášení