577 211 027

kosmetika@saxo.cz

TRICHOLOGIE

 
Pokožka hlavy, stejně jako kůže, je denně namáhána jak vnějšími vlivy (znečištění, změny teplot), tak i vnitřními vlivy (stres, hormonální nerovnováha, nutriční nedostatky, genetická dispozice). Působení těchto vlivů může ovlivnit rovnováhu pokožky a pH a způsobit nejrůznější anomálie.

Lidé se často potýkají s potížemi, jako jsou:
- mastné vlasy
- lupy, šupinatění
- lupenka, suchá a dehydrovaná kůže a vlasy
- padání vlasů
- slabé a jemné vlasy
- poškozená struktura vlasu
- roztřepené vlasy
- citlivá a svědivá pokožka hlavy
Řada BRELIL ANTI HAIR LOSS - proti ztrátě vlasů - funguje na základě kombinace dvou exkluzivních složek – Biochaninu A a Mikropeptidů – které společně působí proti nejčastějším příčinám vypadávání vlasů. Dále je v produktech obsažena lety ověřená INTENZIVNÍ TECHNOLOGIE CAPIXYL™ + SYSTÉM OCHRANY HUSTOTY. 

Tato kombinace bojuje proti ztrátě vlasů, podporuje opětovný růst zdravějších, pevnějších a odolnějších vlasů.

ŘADA OBSAHUJE:

ŠAMPON SÉRUM AMPULE – VLASOVÉ PÁSKY

Použití šamponu a séra nebo ampulí a vlasových pásků zvolte podle aktuálních problémů –
Vyžadujete-li ŠOKOVOU PÉČI, používejte k šamponu každý den ráno sérum nebo ampuli, večer aplikujte vlasový pásek.

Vyžadujete-li INTENZIVNÍ PÉČI, používejte k šamponu každý den ráno sérum nebo ampuli, ob den potom aplikujte vlasový pásek.

Pro UDRŽOVACÍ PÉČI používejte k šamponu dvakrát týdně ráno sérum nebo ampuli, ob den potom aplikujte vlasový pásek.

Pro PREVENTIVNÍ PÉČI používejte k šamponu sérum nebo ampuli jedenkrát týdně. 

Brelil program proti padání vlasů je vědecky ověřen na uživatelích, kteří trpěli problémy s vypadáváním vlasů.
POUHÝCH 8 TÝDNŮ a řekněte sbohem ztrátě vlasů!

BIOTREATMENT PURE – ODHALTE S NÁMI TAJEMSTVÍ ZDRAVÝCH A KRÁSNÝCH VLASŮLaboratoře BRELIL vyvinuly řadu PURE nabízející kompletní programy zaměřené na nejběžnější anomálie pokožky hlavy.

Posláním řady BIOTREATMENT je vyzdvižení krásy všech typů vlasů, dokonce i těch nejvíce citlivých.

Proto BRELIL přináší řadu BIOTREATMENT PURE – výrobky věnované péči o pohodu pokožky hlavy.

Zdravá, hydratovaná a okysličená pokožka hlavy, bez toxinů a nečistot, je nejlepší základ pro silné krásné vlasy. Jen tak dokáže pokožka absorbovat a doručit všechny aktivní složky, které získá vyváženou stravou a speciálními kosmetickými produkty.

Biotreatment Pure představuje exkluzivní péči vytvořenou pro viditelné a dlouhotrvající výsledky, poskytující preventivní a znatelné řešení ke všem problémům s pokožkou hlavy a vlasy.

Každý produkt posiluje účinky toho předchozího a připravuje vlasy na nadcházející péči.

V ČEM SPOČÍVÁ SILNÝ ÚČINEK BIOTREATMENT PURE?

Intenzivní účinek pochází ze synergie mezi přírodními ingrediencemi a vědeckým výzkumem, což umožnilo vynalézt účinné, bezpečné a příjemné složení.

Brelil využil stimulačních vlastností BACHOVÝCH KVĚTŮ k uvedení mysli i těla do rovnováhy a tak každý výrobek kombinuje vysokou účinnost a smyslové potěšení.

OBRAŤTE PÉČI O POKOŽKU HLAVY A VLASY DO RITUÁLU HÝČKÁNÍ BEZ ZBYTEČNÉHO SPĚCHU.

RITUÁL BIOTREATMENT PURE

Výrobky Biotreatment Pure jsou speciálně vytvořeny jak pro komplexní péči v salonu, tak i pro udržovací péči doma.  V obou případech doporučujeme používat produkty v určeném pořadí pro to, aby byl plně využit jejich synergický potenciál.

  1. ČIŠTĚNÍ – pomocí PURE PRIMER – detoxikační lotion, který čistí póry, uvolňuje vlasové folikuly od mazu a připravuje pokožku hlavy pro následující péči. Má příjemný chladivý účinek, zlepšuje mikro-cirkulaci pokožky a poskytuje efektivní antistresový účinek. Obsahuje BACHOVY KVĚTY A VÝTAŽEK Z HEŘMÁNKU.
  2. DETOXIKACE – pomocí PURE PEELINGOVÉHO BAHNA – bahno, které má dvojí účinek. Uvolňuje vzácné remineralizační a výživné složky zachycuje a odstraňuje nečistoty, zplodiny, toxiny a zbytky léků. Mechanický účinek mikrobů a absorpční vlastnosti dřevěného uhlí odstraňují prach a smogové částice uchycené na vlasech. Obsahuje BACHOVY KVĚTY A DŘEVĚNÉ UHLÍ.
  3. POUŽITÍ VHODNÉHO ŠAMPONU – cílená péče podle individuálních potřeb pokožky.

PURE UKLIDŇUJÍCÍ ŠAMPON – je ideální pro citlivou pokožku. Obsahuje Bachovy květy a výtažek z měsíčku. Jedná se o jemný šampon, který zmírňuje podráždění a svědění, chrání pokožku hlavy před působením negativních vlivů životního prostředí a před častým mytím. Čistí a uklidňuje pokožku hlavy a zanechává hedvábně hladké a svěží vlasy.

Jak poznáte, že máte citlivou pokožku? Pálí, svědí, je zčervenalá nebo bolí? Toto může být způsobeno jednak nevyváženou stravou, stresem, nečistotami, vystavením vlasů určitým povětrnostním vlivům nebo používáním nevhodného šamponu.

PURE ŠAMPON NA MASTNÉ VLASY – obsahuje Bachovy květy a výtažek z arniky. Jedná se o šampon s jemným složením, který dává do rovnováhy produkci mazu. Zabraňuje tvorbě přebytku mazu na pokožce hlavy. Čistí vlasy do hloubky a poskytuje okamžitý pocit čistoty bez podráždění pokožky. Zanechává vlasy jemné, lehké a viditelně zářivé.

Jak poznáte, že trpíte mastnými vlasy? Znečistí se Vám rychle vlasy a nevypadají brzy hezky? Pokud ano, znamená to, že Vaše pokožka produkuje přebytek mazu. To může být způsobeno nevhodnou výživou, hormonálními vlivy, vlivy životního prostředí a tím způsobenou nadměrnou aktivitou žláz.

PURE ŠAMPON PROTI LUPŮM – vhodný pro mastné i suché lupy. Obsahuje Bachovy květy a výtažek z arniky. Balanční šampon hloubkově čistí pokožku hlavy a zabraňuje bakteriální floře způsobovat podráždění. Poskytuje efektivní uklidňující účinek, odstraňuje podráždění a svědění.

Jak vznikají lupy? Lupy jsou způsobeny nadměrným odlupováním pokožky hlavy, které zrychluje obnovu buněk a tvoří shluky mrtvých buněk. Hlavní příčinou jsou externí faktory, jako je vlhkost vzduchu, mechanické poškození opakovaným stylingem a agresivními produkty nebo interní faktory, jako jsou stres a hormonální nerovnováha. 

  1. ZNOVUOBNOVENÍ ROVNOVÁHY – pomocí PURE UKLIDŇUJÍCÍHO GELU – gel poskytuje okamžitý a dlouhotrvající pocit pohody. Uklidňuje podráždění a svědění, redukuje zčervenání. Obnovuje ideální rovnováhu hydratace pokožky hlavy a poskytuje okamžitý pocit pohody. Obsahuje BACHOVY KVĚTY A VÝTAŽEK Z MĚSÍČKU. 

UCELENÉ PÉČE BIOTREATMENT PURE – JEDINĚ ZDRAVÉ VLASY MOHOU BÝT KRÁSNÉ.

BOTHALIA – přírodní kosmetika 

Čistá a udržitelná řada, která zaručuje vynikající profesionální výsledky. Až 98 % složek je přírodního původu, zároveň však s ultrakosmetickými a vybranými texturami..
Všechny složky byly pečlivě vybrány.
100% vegan - neobsahuje složky a deriváty živočišného původu - testováno na nikl - bez SLES/SLS - bez silikonů - bez minerálních olejů - bez barviv - dermatologicky testováno.

FYZIOLOGICKÝ ŠAMPON pH6,0
Šampon s fyziologickým pH čistí a zároveň plně respektuje pokožklu hlavy. Vhodný pro časté použití, účinně čistí vlasové vlákno, obnovuje optimální stav pokožky hlavy a zanechává vlasy měkké a zářivé. Šampon s pšeničnými klíčky, růží a meruňkami. 96% složek přírodního původu.

 

PEELINGOVÝ ŠAMPON pH6,5
Hloubkově čistí pokožku hlavy, odstraňuje mrtvé buňky a stimuluje okysličování tkání. Mikro granule absorbují přebytek mazu a lupy a mají detoxikační účinek na pokožku hlavy. Zanechávají ji perfektně čistou a připravenou na nejlepší vstřebání následující péče.

 

 

 


Sledujte nás na Instagramu

Přihlašte se k odběru newsletteru na Váš e-mail
Přihlašte se a naše nejlepší slevy a nabídky budeme posílat do Vaší e-mailové schránky.

Rychlá navigace

Informace pro Vás

Kontakt

SAXO, spol. s r. o.
Václavská 458
76001 Zlín
IČ: 25319442, DIČ: CZ25319442

tel.: 577 211 027

kosmetika@saxo.cz

Přihlášení