ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

577 211 027

kosmetika@saxo.cz

Problematické vlasy - řada HAIRCUR, řada PURE, řada BOTHEA

  • Úvod
  • TRICHOLOGIE
  • Problematické vlasy - řada HAIRCUR, řada PURE, řada BOTHEA
 
Pokožka hlavy, stejně jako kůže, je denně namáhána jak vnějšími vlivy (znečištění, změny teplot), tak i vnitřními vlivy (stres, hormonální nerovnováha, nutriční nedostatky, genetická dispozice). Působení těchto vlivů může ovlivnit rovnováhu pokožky a pH a způsobit nejrůznější anomálie.

Lidé se často potýkají s potížemi, jako jsou:
- mastné vlasy
- lupy, šupinatění
- lupenka, suchá a dehydrovaná kůže a vlasy
- padání vlasů
- slabé a jemné vlasy
- poškozená struktura vlasu
- roztřepené vlasy
- citlivá a svědivá pokožka hlavy
Řada HAIRCUR ANTI HAIR LOSS - proti ztrátě vlasů - funguje na základě kombinace dvou exkluzivních složek – Biochaninu A a Mikropeptidů – které společně působí proti nejčastějším příčinám vypadávání vlasů. Dále je v produktech obsažena lety ověřená INTENZIVNÍ TECHNOLOGIE CAPIXYL™ + SYSTÉM OCHRANY HUSTOTY. 

Tato kombinace bojuje proti ztrátě vlasů, podporuje opětovný růst zdravějších, pevnějších a odolnějších vlasů.

ŠAMPON SÉRUM AMPULE – intenzitu použití šamponu a séra nebo ampulí zvolte podle aktuálních problémů –
vyžadujete-li INTENZIVNÍ PÉČI – používejte k šamponu každý den sérum nebo ampuli. Vyžadujete-li UDRŽOVACÍ PÉČI – používejte k šamponu sérum nebo ampuli dvakrát týdně. Pro PREVENTIVNÍ PÉČI používejte k šamponu sérum nebo ampuli jedenkrát týdně.

To vše vědecky ověřeno na uživatelích, kteří trpěli problémy s vypadáváním vlasů.
POUHÝCH 8 TÝDNŮ – řekněte sbohem ztrátě vlasů!

BIOTREATMENT PURE – ODHALTE S NÁMI TAJEMSTVÍ ZDRAVÝCH A KRÁSNÝCH VLASŮLaboratoře BRELIL vyvinuli řadu PURE nabízející kompletní programy zaměřené na nejběžnější anomálie pokožky hlavy.

Posláním řady BIOTREATMENT je vyzdvižení krásy všech typů vlasů, dokonce i těch nejvíce citlivých.

Proto BRELIL přináší řadu BIOTREATMENT PURE – výrobky věnované péči o pohodu pokožky hlavy.

Zdravá, hydratovaná a okysličená pokožka hlavy, bez toxinů a nečistot, je nejlepší základ pro silné krásné vlasy. Jen tak dokáže pokožka absorbovat a doručit všechny aktivní složky, které získá vyváženou stravou a speciálními kosmetickými produkty.

Biotreatment Pure představuje exkluzivní péči vytvořenou pro viditelné a dlouhotrvající výsledky, poskytující preventivní a znatelné řešení ke všem problémům s pokožkou hlavy a vlasy.

Každý produkt posiluje účinky toho předchozího a připravuje vlasy na nadcházející péči.

V ČEM SPOČÍVÁ SILNÝ ÚČINEK BIOTREATMENT PURE?

Intenzivní účinek pochází ze synergie mezi přírodními ingrediencemi a vědeckým výzkumem, což umožnilo vynalézt účinné, bezpečné a příjemné složení.

Brelil využil stimulačních vlastností BACHOVÝCH KVĚTŮ k uvedení mysli i těla do rovnováhy a tak každý výrobek kombinuje vysokou účinnost a smyslové potěšení.

OBRAŤTE PÉČI O POKOŽKU HLAVY A VLASY DO RITUÁLU HÝČKÁNÍ BEZ ZBYTEČNÉHO SPĚCHU.

RITUÁL BIOTREATMENT PURE

Výrobky Biotreatment Pure jsou speciálně vytvořeny jak pro komplexní péči v salonu, tak i pro udržovací péči doma.  V obou případech doporučujeme používat produkty v určeném pořadí pro to, aby byl plně využit jejich synergický potenciál.

  1. ČIŠTĚNÍ – pomocí PURE PRIMER – detoxikační lotion, který čistí póry, uvolňuje vlasové folikuly od mazu a připravuje pokožku hlavy pro následující péči. Má příjemný chladivý účinek, zlepšuje mikro-cirkulaci pokožky a poskytuje efektivní antistresový účinek. Obsahuje BACHOVY KVĚTY A VÝTAŽEK Z HEŘMÁNKU.
  2. DETOXIKACE – pomocí PURE PEELINGOVÉHO BAHNA – bahno, které má dvojí účinek. Uvolňuje vzácné remineralizační a výživné složky zachycuje a odstraňuje nečistoty, zplodiny, toxiny a zbytky léků. Mechanický účinek mikrobů a absorpční vlastnosti dřevěného uhlí odstraňují prach a smogové částice uchycené na vlasech. Obsahuje BACHOVY KVĚTY A DŘEVĚNÉ UHLÍ.
  3. POUŽITÍ VHODNÉHO ŠAMPONU – cílená péče podle individuálních potřeb pokožky.

PURE UKLIDŇUJÍCÍ ŠAMPON – je ideální pro citlivou pokožku. Obsahuje Bachovy květy a výtažek z měsíčku. Jedná se o jemný šampon, který zmírňuje podráždění a svědění, chrání pokožku hlavy před působením negativních vlivů životního prostředí a před častým mytím. Čistí a uklidňuje pokožku hlavy a zanechává hedvábně hladké a svěží vlasy.

Jak poznáte, že máte citlivou pokožku? Pálí, svědí, je zčervenalá nebo bolí? Toto může být způsobeno jednak nevyváženou stravou, stresem, nečistotami, vystavením vlasů určitým povětrnostním vlivům nebo používáním nevhodného šamponu.

PURE ŠAMPON NA MASTNÉ VLASY – obsahuje Bachovy květy a výtažek z arniky. Jedná se o šampon s jemným složením, který dává do rovnováhy produkci mazu. Zabraňuje tvorbě přebytku mazu na pokožce hlavy. Čistí vlasy do hloubky a poskytuje okamžitý pocit čistoty bez podráždění pokožky. Zanechává vlasy jemné, lehké a viditelně zářivé.

Jak poznáte, že trpíte mastnými vlasy? Znečistí se Vám rychle vlasy a nevypadají brzy hezky? Pokud ano, znamená to, že Vaše pokožka produkuje přebytek mazu. To může být způsobeno nevhodnou výživou, hormonálními vlivy, vlivy životního prostředí a tím způsobenou nadměrnou aktivitou žláz.

PURE ŠAMPON PROTI LUPŮM – vhodný pro mastné i suché lupy. Obsahuje Bachovy květy a výtažek z arniky. Balanční šampon hloubkově čistí pokožku hlavy a zabraňuje bakteriální floře způsobovat podráždění. Poskytuje efektivní uklidňující účinek, odstraňuje podráždění a svědění.

Jak vznikají lupy? Lupy jsou způsobeny nadměrným odlupováním pokožky hlavy, které zrychluje obnovu buněk a tvoří shluky mrtvých buněk. Hlavní příčinou jsou externí faktory, jako je vlhkost vzduchu, mechanické poškození opakovaným stylingem a agresivními produkty nebo interní faktory, jako jsou stres a hormonální nerovnováha. 

  1. ZNOVUOBNOVENÍ ROVNOVÁHY – pomocí PURE UKLIDŇUJÍCÍHO GELU – gel poskytuje okamžitý a dlouhotrvající pocit pohody. Uklidňuje podráždění a svědění, redukuje zčervenání. Obnovuje ideální rovnováhu hydratace pokožky hlavy a poskytuje okamžitý pocit pohody. Obsahuje BACHOVY KVĚTY A VÝTAŽEK Z MĚSÍČKU. 

UCELENÉ PÉČE BIOTREATMENT PURE – JEDINĚ ZDRAVÉ VLASY MOHOU BÝT KRÁSNÉ.

BOTHEA EXPERT – přírodní kosmetika do salonu 

Řada BOTHEA EXPERT je řada 8 výrobků umožňujících poskytnutí exkluzivní péče v salonu. Celkem 28 rituálů, které můžete nabídnout Vašim klientům.

ČISTÍCÍ ŠAMPON NATURAL pH 5,5
Šampon čistí a zároveň chrání vlasové vlákno. Díky svému složení, které uchovává přirozené pH na pokožce hlavy a vlasech, je vhodný pro časté použití.

SLOŽENÍ OBSAHUJE: HYDRAFEEL-3 s hydratačním účinkem pro silnější, pružnější, hebké a zářivé vlasy a VÝTAŽEK Z FRANCOUZSKÉ MUČENKY obsahující flavonoidy, které uklidňují, zabraňují zčervenání a chrání podkožní mikrocirkulaci, zajišťují optimální čistící účinek a respektují kožní tkáň. Mají také excelentní antioxidační vlastnosti, které zachovávají a chrání pokožku před buněčným stárnutím.

Neobsahuje: SLES, DEA, BARVIVA, SILIKONY, PARABENY, MINERÁLNÍ OLEJE.*

KERATINOVÁ PÉČE pH 5,5
Doplňková péče, která je schopná obnovit dlouhodobě poškozenou strukturu vlasů. Speciální složení obsahuje aminokyseliny, které jsou neuvěřitelně kompatibilní s keratinovou strukturou vlasu. Vzhledem k jejich molekulové hmotnosti, velikosti a počtu, tyto kyseliny vstupují hluboko do vlasového vlákna, kde jsou asimilovány, a tak si zachovávají svůj plný opravující účinek a obnovují vlasovou sílu, elasticitu a objem.

SLOŽENÍ OBSAHUJE: FYTOKERATIN s rekonstrukčním účinkem, který díky kombinaci rostlinných proteinů ze sóje, pšenice a kukuřice, napravuje vlasové vlákno a posiluje kutikuly a OŘECH MANKETTI ZE ZAMBIE bohatý na Omega-6 , který podporuje obnovu buněk a hloubkovou hydrataci. Vysoký obsah vitaminu E v oleji má excelentní antioxidační vlastnosti.

Neobsahuje: BARVIVA, SILIKONY, PARABENY, MINERÁLNÍ OLEJE.* 

PEELINGOVÁ PĚNA pH 6,5
Hloubkově čistí pokožku hlavy, odstraňuje mrtvé buňky a stimuluje okysličování. Mikrogranule vytvořené z perlitu ze sopečného původu absorbují přebytečný maz a lupy a na pokožku hlavy mají detoxikační účinek.

SLOŽENÍ OBSAHUJE: VÝTAŽKY ZE ZELENÉHO ČAJE, které mají antioxidační účinky a bojují proti růstu volných radikálů, které nesou hlavní zodpovědnost za předčasné stárnutí pokožky.

Neobsahuje: SLES, DEA, PARABENY, MINERÁLNÍ OLEJE, SILIKONY.*

HYDRATAČNÍ SPREJ pH 4,5
Bezoplachový kondicionér, ideální pro středně jemné vlasy s neolejovou strukturou hydratuje intenzivně vlasy bez zatížení. Vlasy zanechává na dotek hebké a hedvábně hladké.

SLOŽENÍ OBSAHUJE: FYTOKERATIN s rekonstrukčním účinkem, který díky kombinaci rostlinných proteinů ze sóje, pšenice a kukuřice napravuje vlasové vlákno a posiluje kutikuly a OŘECH MANKETTI ZE ZAMBIE bohatý na Omega-6, který podporuje obnovu buněk a hloubkovou hydrataci. Vysoký obsah vitaminu E v oleji má excelentní antioxidační vlastnosti, hloubkově čistí vlasy, zatímco zachovává jejich chemickou odolnost.

Neobsahuje: BARVIVA, SILIKONY, MINERÁLNÍ OLEJE, PARABENY.* 

*může obsahovat zbytkové množství menší než 0,00001%


Sledujte nás na Instagramu

Přihlašte se k odběru newsletteru na Váš e-mail
Přihlašte se a naše nejlepší slevy a nabídky budeme posílat do Vaší e-mailové schránky.

Rychlá navigace

Informace pro Vás

Kontakt

SAXO, spol. s r. o.
Václavská 458
76001 Zlín
IČ: 25319442, DIČ: CZ25319442

tel.: 577 211 027

kosmetika@saxo.cz

Přihlášení