577 211 027

kosmetika@saxo.cz

SEMINÁŘ BRELIL PROFESSIONAL 16. ŘÍJNA 2016

Seminář Brelil Professional 16.10.2016

V neděli 16. 10. 2016 se konalo v prostorách Školicího střediska SAXO na Kudlově školení s italskými vlasovými stylisty Pinem Assolvi a Adolfem Crocco.

Cílem tohoto školení bylo představit a na modelkách předvést barvení a střihy nové kolekce pro podzim a zimu 2016/2017, předvést kolekci společenských a svatebních výčesů a představit novinky v barvení, tónování a péči o vlasy.

Všechny novinky jsou nyní skladem a připraveny pro to, abyste je mohli vyzkoušet i ve Vašem salonu. A jaké to konkrétně jsou?

Profesionální výrobek pro ochranu a nápravu vlasů během všech technologických úkonů – RE-INFORCE B. Mnohými zvaný zázrak pro vlasy – zaceluje roztřepené konečky, zlepšuje stav vlasů a chrání je před dalším poškozením. Má progresivní účinek, takže s každým dalším použitím bude výsledek péče lepší a lepší. Umožňuje provádět i složité změny barvy, odbarvení, trvalé i rovnalé bez rizika poškození vlasu.

Barevná škála Prestige – krémové barvící péče s diamantovým práškem – se rozrostla o nový odstín – 11/11 – titanovou blond. Extrémní výsledky můžete vidět na modelce ve fotogalerii ze školení.

Přímé pigmenty - CC krémy - rozšiřují nabídku bezperoxidového barvení a tónování. CC krém je výživný krém s vysokým množstvím pigmentů, který umožňuje natónovat vlasy, dodat jim život nebo udělat barevné melíry s úžasným dlouhodobým výsledkem. V nabídce je 5 odstínů – tmavá ostružina, čokoládově hnědá, červená třešeň, oranžová mango, ledově stříbrná. Všechny krémy jsou doplněny svěží vůní tak, aby z barvícího procesu byl doslova zážitek.

Řada pečujících šamponů a masek NUMERO provází Brelil již od samotného vzniku. Tato oblíbená řada se nyní rozšiřuje, aby poskytla všem zákazníkům péči šitou přímo na míru – nyní si můžete vybrat šampony a masky nejen na suché nebo odbarvené vlasy, ale také na vlasy jemné bez objemu, na vlasy barvené, na vlasy vlnité, nebo pro uhlazení. Speciálním šamponem je rozzařující šampon a maska s exkluzivními oleji pro vlasy mdlé a bez života. Pokud nemáte ještě vánoční dárek – neváhejte a kontaktujte nás. Výrobky řady NUMERO potěšíte nejednu ženu i muže.

Školicí den byl nabitý barvením, střihy, výčesy, drdoly a cennými typy k profesionální práci v salonu. Děkujeme všem účastníkům školení – kadeřnicím, kadeřníkům i modelkám - za účast. Našim italským stylistům děkujeme za příval nejen cenných informací a rad, ale také pozitivní energie, která s námi vydrží na dlouhou dobu. Už nyní se těšíme na setkání s vámi všemi při dalším školení.

Fotografie ze semináře si můžete prohlédnout zde: https://www.facebook.com/brelilcz/photos/?tab=album&album_id=985903124888367  (k prohlížení fotografií není nutné mít facebookový účet)

Sledujte nás na Instagramu

Přihlašte se k odběru newsletteru na Váš e-mail
Přihlašte se a naše nejlepší slevy a nabídky budeme posílat do Vaší e-mailové schránky.

Rychlá navigace

Informace pro Vás

Kontakt

SAXO, spol. s r. o.
Václavská 458
76001 Zlín
IČ: 25319442, DIČ: CZ25319442

tel.: 577 211 027

kosmetika@saxo.cz

Přihlášení