577 211 027

kosmetika@saxo.cz

SEMINÁŘ BRELIL PROFESSIONAL 10. a 11. LISTOPADU 2017

  • Úvod
  • ŠKOLENÍ
  • SEMINÁŘ BRELIL PROFESSIONAL 10. a 11. LISTOPADU 2017

Seminář Brelil Professional 10. a 11. 11. 2017

Druhý listopadový víkend jsme opět po roce strávili v příjemném italském duchu, a to v rámci semináře s italskými vlasovými stylisty Pinem Assolvi a Davidem Copelli.

Školení bylo zaměřeno na představení vlasové kolekce podzim/zima 2017/2018, představení novinek v nabídce BRELIL a provedení barvení, střihů a společenských výčesů na modelkách.

S jakými novinkami jste se mohli setkat?

Fancy 2 v 1 – odbarvující pigmenty, které umožňují kadeřníkovi poskytnout širokou nabídku služeb – od předpigmentace vlasu, po účinné stažení žlutých odstínů při odbarvení nebo melírování.

Pure odstíny Colorianne Prestige nové studené odstíny základních barev – 7P, 8P, 9P, 10P a 100P - bez zlatých odlesků umožňují snadněji získat studený odstín blond.

Reinforce-Buž sice stálice v sortimentu profesionální péče, ale i tak byly představeny vychytávky v jeho použití a benefity, které při použití na vlasech přináší. Re-inforce B je vhodný k aplikaci během všech technologických úkonů, nazývaný mnohými jako „botox“ pro vlasy – zaceluje roztřepené konečky, zlepšuje stav vlasů a chrání je před dalším poškozením. Má progresivní účinek, takže s každým dalším použitím bude výsledek péče lepší a lepší.

Inovativní řada Biotreatment Pure a Soft – naprostá novinka v péči o vlasy a pokožku hlavy. Dvě řady, které se pyšní obsahem Bachových essencí a pozitivními účinky nejen na vlasy a pokožku, ale i na celkovou pohodu  člověka. Biotreatment Pure – řada, která nastupuje po řadě Haircur – aby poskytla vlasům trpícím různými anomáliemi péči šitou na míru. Vybírat můžete ze šamponu na citlivé vlasy, na mastné vlasy a na lupy. Dále nabízí jedinečné speciální výrobky, a to detoxikační sérum, uklidňující lotion a peelingové bahno. 
Řada Soft kromě je jedinečná tím, že neobsahuje silikony a je určena pro bezproblémové rozčesání a výživu vlasů, nabízí šampon, masku a krystaly, které můžete aplikovat na vlasy před i po foukání. Více informací naleznete zde: http://www.brelil.cz/.

I když byl školící den naprosto nabitý, byl to velmi efektivně strávený čas. Děkujeme všem účastníkům školení – kadeřnicím, kadeřníkům, technoložkám, které nám pomáhaly,  i modelkám - za účast. Pinovi a Davidovi děkujeme za množství informací a energie, kterou nás zazásobili na pěkně dlouho dobu.

 Těšíme se na setkání s vámi všemi při dalším školení. Váš Brelil

Fotografie ze semináře si můžete prohlédnout zde:

První den a casting: https://www.facebook.com/pg/brelilcz/photos/?tab=album&album_id=1271621522983191

Druhý den: https://www.facebook.com/pg/brelilcz/photos/?tab=album&album_id=1271634422981901

(k prohlížení fotografií není nutné mít facebookový účet) 

Sledujte nás na Instagramu

Přihlašte se k odběru newsletteru na Váš e-mail
Přihlašte se a naše nejlepší slevy a nabídky budeme posílat do Vaší e-mailové schránky.

Rychlá navigace

Informace pro Vás

Kontakt

SAXO, spol. s r. o.
Václavská 458
76001 Zlín
IČ: 25319442, DIČ: CZ25319442

tel.: 577 211 027

kosmetika@saxo.cz

Přihlášení