577 211 027

kosmetika@saxo.cz

ŠKOLENÍ BRELIL PROFESSIONAL – PONDĚLÍ 12. BŘEZNA 2018

  • Úvod
  • ŠKOLENÍ
  • ŠKOLENÍ BRELIL PROFESSIONAL – PONDĚLÍ 12. BŘEZNA 2018

ŠKOLENÍ BRELIL PROFESSIONAL - PŘEDSTAVENÍ ZNAČKY A NOVINEK – PONDĚLÍ 12. BŘEZNA 2018

V pondělí 12. března proběhlo na Školicím středisku SAXO školení BRELIL Professional zaměřené na představení značky BRELIL a novinek v sortimentu. Na třech modelkách byly postupně představeny tyto produkty:

- Stahovač chemických pigmentů Colorianne Prestige Remove Color System – bezoxidační přípravek, který šetrně odstraňuje z vlasů nánosy barvy a silikonů. Obsahuje kyselinu citrónovou, která má čistící vlastnosti a je přírodní antioxidant, linalool, který chrání buňky a zpomaluje stárnutí, limonen, který rozpouští „staré nátěry“.  Remove Color System odstraňuje pouze chemické pigmenty – přírodní barvu vlasů nijak nezmění. Vhodný je také pro lehké zesvětlení vybraných partií vlasů nebo pročištění vlasů v případě nechtěného zabarvení.

- Barvící péče Colorianne Prestige s diamantovým prachemje jedinečnou barvící péčí, která díky technologii Hydracolor vyživuje vlasy a dodává jim zářivou barvu na dlouhou dobu. Hydracolor obsahuje polymer SILCROME – pro pevnou fixaci barevných pigmentů na vlas, komplex rostlinných výtažků AQUARICH – pro opravu struktury vlasu a diamantový mikroprášek DIAMANTITE – pro ultra zářivost. Novinkou v barevné paletě Prestige jsou odstíny základních barev – 7P, 8P, 9P, 10P a superzesvětlovač 100P. Písmeno P jako Pure, značí barvy bez zlatých odlesků, umožňující snadněji dosáhnout studených tónů.

Během práce na modelkách byly představeny také další novinky z oblasti péče o vlasy. Jednalo se zejména o:
- Řadu Biotreatment s Bachovými květy, která nabízí řešení pro barvené vlasy COLOR, pro poškozené vlasy REPAIR, pro jemné vlasy bez objemu VOLUME, pro uhlazení vlasů LISS, pro snadné rozčesání vlasů SOFT a pro problematické vlasy s lupy, mastící se nebo citlivé – PURE. Uklidňující gel PURE s Bachovými květy a výtažky z měsíčku je vhodný nejen k aplikaci na citlivou pokožku hlavy, ale doporučujeme jej přidat do barvící směsi, kde pomůže minimalizovat zčervenání nebo případné podráždění pokožky během barvení.

-
Ze stylingových produktů je novinkou poslední doby SLANÝ SPREJ, který umožnuje vytvořit plážový rozcuch. Je vynikající také pro dodání objemu mastícím se vlasům.

Fotografie ze školení si můžete prohlédnout zde: https://www.facebook.com/pg/brelilcz/photos/?tab=album&album_id=1345756752236334

Děkujeme všem zúčastněným za příjemný den a budeme se těšit na příští setkání.

 

Sledujte nás na Instagramu

Přihlašte se k odběru newsletteru na Váš e-mail
Přihlašte se a naše nejlepší slevy a nabídky budeme posílat do Vaší e-mailové schránky.

Rychlá navigace

Informace pro Vás

Kontakt

SAXO, spol. s r. o.
Václavská 458
76001 Zlín
IČ: 25319442, DIČ: CZ25319442

tel.: 577 211 027

kosmetika@saxo.cz

Přihlášení