577 211 027

kosmetika@saxo.cz

ŠKOLENÍ BRELIL PROFESSIONAL – SOBOTA 24. BŘEZNA 2018

  • Úvod
  • ŠKOLENÍ
  • ŠKOLENÍ BRELIL PROFESSIONAL – SOBOTA 24. BŘEZNA 2018

ŠKOLENÍ BRELIL PROFESSIONAL – BARVENÍ, PŘÍMÉ PIGMENTY A MELÍRY DO BARVY – SOBOTA 24. BŘEZNA 2018

V sobotu 24. března proběhlo v příjemném prostředí kadeřnického salonu KOJÁL ve Vyškově školení BRELIL Professional zaměřené na barvení, přímé pigmenty FANCY a odbarvení s předpigmentací Fancy 2v1. Na třech modelkách byly postupně představeny tyto produkty:

- Barvící péče Colorianne Prestige s diamantovým prachemje jedinečnou barvící péčí, která díky technologii Hydracolor vyživuje vlasy a dodává jim zářivou barvu na dlouhou dobu. Hydracolor obsahuje polymer SILCROME – pro pevnou fixaci barevných pigmentů na vlas, komplex rostlinných výtažků AQUARICH – pro opravu struktury vlasu a diamantový mikroprášek DIAMANTITE – pro ultra zářivost. Novinkou v barevné paletě Prestige jsou odstíny základních barev – 7P, 8P, 9P, 10P a superzesvětlovač 100P. Písmeno P jako Pure, značí barvy bez zlatých odlesků, umožňující snadněji dosáhnout studených tónů.

- Přímé pigmenty Fancy – intenzivní, silné a bez oxidantu. Aplikují se přímo na vlas, nebo se přidají do barvící směsi pro zvýraznění zvolené barvy. Vhodné také pro přidání do masky pro oživení odstínu vlasů mezi dvěma barveními.  Barevný výsledek závisí na podkladu, na který jsou pigmenty aplikovány – můžete tak docílit lehkého natónování i výrazných barev.

- Krémový melír umožňuje snadno a šetrně odbarvit vlasy podle potřeby. Díky své konzistenci se snadno vymíchá a nepráší. Může se aplikovat až k pokožce hlavy, je účinný a jemný zároveň.

- Odbarvovací a barvící melír Fancy 2v1 – melír, který v jednom kroku umožní vlasy odbarvit a předpigmentovat je tak, aby následující barva byla výraznější a déle vydržela. Během školení se aplikoval měděný melír 2v1 přímo během barvení. „Melír do barvy“ umožňuje tvořit svěží melíry tón v tónu a ušetřit tak cenný čas.

- Šampon a mléko Biotreatment Colour – jedineční pomocníci do kadeřnictví – šampon a mléko s kyselým pH uzavírají vlas, poskytují mu neuvěřitelný lesk, snadnou rozčesatelnost a fixují barvu ve vlasech na dlouhou dobu.

Fotografie ze školení si můžete prohlédnout zde:  fotogalerie

Děkujeme všem zúčastněným za příjemný den a budeme se těšit na příští setkání.

Sledujte nás na Instagramu

Přihlašte se k odběru newsletteru na Váš e-mail
Přihlašte se a naše nejlepší slevy a nabídky budeme posílat do Vaší e-mailové schránky.

Rychlá navigace

Informace pro Vás

Kontakt

SAXO, spol. s r. o.
Václavská 458
76001 Zlín
IČ: 25319442, DIČ: CZ25319442

tel.: 577 211 027

kosmetika@saxo.cz

Přihlášení