577 211 027

kosmetika@saxo.cz

ŠKOLENÍ BRELIL PROFESSIONAL – NEDĚLE 22. DUBNA 2018

  • Úvod
  • ŠKOLENÍ
  • ŠKOLENÍ BRELIL PROFESSIONAL – NEDĚLE 22. DUBNA 2018

ŠKOLENÍ BRELIL – NEDĚLE 22. DUBNA 2018

V neděli 22. dubna proběhlo na Školicím středisku SAXO školení BRELIL Professional zaměřené na barvení a střihy krok za krokem. Čtyři modelky byly postupně nabarveny a ostříhány dle módních trendů a typologie.

Pro barvení byla použita jedinečná barvící péče Colorianne Prestige s diamantovým prachem. Tato barva díky technologii Hydracolor vyživuje vlasy a dodává jim zářivou barvu na dlouhou dobu. Hydracolor obsahuje polymer SILCROME – pro pevnou fixaci barevných pigmentů na vlas, komplex rostlinných výtažků AQUARICH – pro opravu struktury vlasu a diamantový mikroprášek DIAMANTITE – pro ultra zářivost. Novinkou v barevné paletě Prestige jsou odstíny základních barev – 7P, 8P, 9P, 10P a superzesvětlovač 100P. Písmeno P jako Pure, značí barvy bez zlatých odlesků, umožňující snadněji dosáhnout studených tónů.


Dále byl využit ODBARVOVACÍ KRÉM V SÁČKU, který je oblíben pro sílu a šetrnost odbarvení, kterou nabízí. Krém se může aplikovat až k pokožce, díky krémové konzistenci se s ním skvěle pracuje a díky složení poskytuje velmi účinné odbarvení.

Novinkou školení, kterou si mohli účastníci vyzkoušet na sobě samých, byla KERATINOVÁ PÉČE z řady BOTHÉA. Keratinová péče je schopná obnovit dlouhodobě poškozenou strukturu vlasů. Speciální složení obsahuje aminokyseliny, které jsou neuvěřitelně kompatibilní s keratinovou strukturou vlasu. Vzhledem k jejich molekulové hmotnosti, velikosti a počtu, tyto kyseliny vstupují hluboko do vlasového vlákna, kde jsou asimilovány, a tak si zachovávají svůj plný opravující účinek a obnovují vlasovou sílu, elasticitu a objem. Péče obsahuje FYTOKERATIN s rekonstrukčním účinkem, který díky kombinaci rostlinných proteinů ze sóje, pšenice a kukuřice, napravuje vlasové vlákno a posiluje kutikuly, a OŘECH MANKETTI ZE ZAMBIE, který je bohatý na Omega-6 , podporuje obnovu buněk a hloubkovou hydrataci. Vysoký obsah vitaminu E v oleji má excelentní antioxidační vlastnosti.

Před keratinovou péčí je vhodné použít také CHELATAČNÍ ŠAMPON, který vlas připraví pro obnovovací kúru. Chelatační šampon je vynikající také pro použití před barvení, kdy odstraňuje nánosy z vlasů, které by mohly negativně ovlivnit výsledek barvení.

Jedničkami závěrečných výrobků se na tomto školení stala BB pěna, která umožňuje snadné rozčesání vlasů, UniKe vosk ve spreji a UniKe lak na vlasy se silně tužícím účinkem. Řada UniKe obsahuje rostlinný keratinový komplex, který chrání vlasy a zachovává je zdravé a lesklé.

Fotografie ze školení si můžete prohlédnout zde:  fotogalerie


Děkujeme všem zúčastněným za příjemný den a budeme se těšit na příští setkání.
Další školení máme v plánu v září, tentokrát na téma – VÝČESY A DRDOLY.

Sledujte nás na Instagramu

Přihlašte se k odběru newsletteru na Váš e-mail
Přihlašte se a naše nejlepší slevy a nabídky budeme posílat do Vaší e-mailové schránky.

Rychlá navigace

Informace pro Vás

Kontakt

SAXO, spol. s r. o.
Václavská 458
76001 Zlín
IČ: 25319442, DIČ: CZ25319442

tel.: 577 211 027

kosmetika@saxo.cz

Přihlášení