577 211 027

kosmetika@saxo.cz

ŠKOLENÍ BRELIL PROFESSIONAL – PONDĚLÍ 26. 11. 2018

  • Úvod
  • ŠKOLENÍ
  • ŠKOLENÍ BRELIL PROFESSIONAL – PONDĚLÍ 26. 11. 2018

ŠKOLENÍ BRELIL – PONDĚLÍ 26. 11. 2018 

V pondělí 26. listopadu proběhlo na Školicím středisku SAXO školení BRELIL Professional – Diamond Hair – které bylo zaměřené na barvení, odbarvování, melírování, regeneraci vlasů a doporučený styling dle typu vlasů. 

Na šesti modelkách byly postupně ukázány trendy odstíny blond, přirozené blond, růžové, měděné i přírodní hnědé. 

Barvení s barvící péčí Colorianne Prestige s diamantovým prachem je velmi snadné a maximálně účinné, vlasy jsou po použití hladké, lesklé a vyživené.  Barvy Prestige s technologii Hydracolor dodávají vlasům zářivou barvu na dlouhou dobu. Hydracolor obsahuje polymer SILCROME – pro pevnou fixaci barevných pigmentů na vlas, komplex rostlinných výtažků AQUARICH – pro opravu struktury vlasu a diamantový mikroprášek DIAMANTITE – pro ultra zářivost.

Pro snadnější dosažení studené blond jsou určeny odstíny základních barev – 7P, 8P, 9P, 10P a superzesvětlovač 100P. Písmeno P jako Pure, značí barvy bez zlatých odlesků, umožňující snadněji dosáhnout studených tónů.

Pro odbarvování a melíry byl použit ODBARVOVACÍ KRÉM V SÁČKU. Tento krém je silný a zároveň šetrný, může se aplikovat až k pokožce, díky krémové konzistenci se s ním skvěle pracuje a díky složení poskytuje velmi účinné odbarvení. 

Protože vlasy jsou každodenně namáhány, byla věnována část školení i jejich rekonstrukci a nápravě.

Během barvení i odbarvování byl použit lotion RE-INFORCE B, nazývaný mezi kadeřníky jako "botox" pro vlasy. Jedná se o inovativní přípravek, který se přidává do barvy, odbarvovací směsi nebo směsi pro trvalou či trvalou rovnalou a chrání vlasy a obnovuje jejich přirozenou strukturu. Rekonstruuje vlasové vlákno během technických služeb a chrání vlasy před agresivními chemikáliemi, zvyšuje odolnost roztřepených konečků a poskytuje sílu, hydrataci a lesk. Viditelně zlepšuje kvalitu vlasů, prodlužuje výdrž a lesk barvy. Je excelentním kondicionérem pro vlasy i pokožku hlavy s progresivním účinkem – s každým dalším použitím dosáhnete lepších výsledků a i poškozené, suché vlasy zanechá silné, zdravé a hydratované. 

Další obnovující péčí, která se těší obrovské oblibě a je možno ji používat i mimo barvení a odbarvení, je KERATINOVÁ PÉČE z řady BOTHÉA - keratinová péče je schopná obnovit dlouhodobě poškozenou strukturu vlasů. Speciální složení obsahuje aminokyseliny, které jsou neuvěřitelně kompatibilní s keratinovou strukturou vlasu. Vzhledem k jejich molekulové hmotnosti, velikosti a počtu, tyto kyseliny vstupují hluboko do vlasového vlákna, kde jsou asimilovány, a tak si zachovávají svůj plný opravující účinek a obnovují vlasovou sílu, elasticitu a objem. Péče obsahuje FYTOKERATIN s rekonstrukčním účinkem, který díky kombinaci rostlinných proteinů ze sóje, pšenice a kukuřice, napravuje vlasové vlákno a posiluje kutikuly, a OŘECH MANKETTI ZE ZAMBIE, který je bohatý na Omega-6 , podporuje obnovu buněk a hloubkovou hydrataci. Vysoký obsah vitaminu E v oleji má excelentní antioxidační vlastnosti.

Na fotografie ze školení se můžete podívat zde: fotogalerie

Děkujeme všem zúčastněným za příjemný den a budeme se těšit na příští setkání.

Sledujte nás na Instagramu

Přihlašte se k odběru newsletteru na Váš e-mail
Přihlašte se a naše nejlepší slevy a nabídky budeme posílat do Vaší e-mailové schránky.

Rychlá navigace

Informace pro Vás

Kontakt

SAXO, spol. s r. o.
Václavská 458
76001 Zlín
IČ: 25319442, DIČ: CZ25319442

tel.: 577 211 027

kosmetika@saxo.cz

Přihlášení