577 211 027

kosmetika@saxo.cz

PÉČE O BLOND VLASY: Jak udržet svůj blond odstín krásný a zářivý.

  • Úvod
  • Tipy a rady
  • PÉČE O BLOND VLASY: Jak udržet svůj blond odstín krásný a zářivý.

Svůdně sexy a silně ženské – blond vlasy budou vždy v popředí módních trendů a přání žen. Blond barva umožňuje hrát si s variantami odstínů a střihy a tím tvořit neustále nový a nový vzhled. Blond je senzační barva nejen pro kontrast k zimní šedi, ale také perfektní pro rozzáření v létě. Ať už jste přirozeně blond, nebo si vlasy barvíte, je důležité jim věnovat správnou péči.
Jedná se o produkty, které zabrání dehydrataci vlasů, vysušování délek a změně odstínu v nežádoucí barvu.

PÉČE O BLOND A ŠEDÉ VLASY Z DÍLNY BRELIL PROFESSIONAL

1. Základním a doslova „must have“ produktem je v každém případě šampon. Správný šampon Vám vytvoří ty nejlepší podmínky pro dlouhodobě krásný odstín a pomůže odstranit již zažloutlé vlasy. Fialový šampon má kyselé pH, uzavírá vlasy, odstraňuje žlutý nádech a zintenzivňuje blond odstín.

Šampon Numéro Silver

Brelil Numero Silver šampon na blond, melírované a šedivé vlasy 300ml  - zvětšit obrázek

Šampon Silver Blonde

Brelil Silver šampon na blond, melírované a šedivé vlasy 250ml - zvětšit obrázek

2. Sprej vytvořený pro blond a odbarvené vlasy okamžitě neutralizuje jakékoli nežádoucí žluté tóny a zvýrazňuje přirozený lesk barvy.
Jedná se o velmi intenzivní produkt, proto je vhodné aplikovat jej za pomoci druhé osoby, nebo kadeřníka přímo na žlutá místa tak, abyste provedli aplikaci rovnoměrně. Jste-li na nanášení sami, doporučujeme vám nastříkat sprej na kopeček BB Milky pěny a tento mix nanést na vlasy a nesplachovat. Tím zabráníte vzniku „fialových skvrn“ na vlasech, které nepotřebují odstraňovat nažloutnutí.

Sprej Silver Blonde

Brelil Silver sprej na blond, melírované a šedivé vlasy 150ml - zvětšit obrázek

BB Milky pěna

Brelil BB Milky pěna 250ml - zvětšit obrázek

3. Maska vyživuje, hydratuje a umožňuje snadné rozčesání vlasů, zvýrazňuje studený odstín blond a šedých vlasů. Pokud je váš odstín už dost nažloutlý, doporučujeme nechat masku na vlasech v klidu i 15 minut a umožnit jí tak co nejlépe pracovat.

Maska Silver Blonde

Brelil Silver maska na blond, melírované a šedivé vlasy 220ml - zvětšit obrázek

 

Čím můžete ještě podpořit nebo změnit odlesky blond odstínu?

Určitě CC krémem- toner na vlasy! CC barvicí krém spojuje účinky výživné masky s barvící. Nabízí 13 odstínů intenzivních barev, které se můžou navzájem míchat a vám je tak umožněno vytvářet barvy podle nálady.

Všechny odstíny ZDE.

Pro zvýraznění blond, její vychlazení a dodání lesku je ideální odstín Ledově stříbrná. CC krém můžete aplikovat přímo na vlhké vlasy po umytí šamponem. V případě blond ale doporučujeme zvážit poškození vlasů – pokud je vlas hodně poškozený (suché délky, roztřepené konečky) je dobré CC krém smíchat s Milky Sensation pěnou. Tím dosáhnete zintenzivněné výživy vlasů a také rovnoměrného odstínu na vlasech bez ohledu na poškození.

Skvělá je kombinace ledově stříbrného odstínu s Perlově šedým. Další varianty ale už necháme na vás. Vybere si doslova každý.

Sledujte nás na Instagramu

Přihlašte se k odběru newsletteru na Váš e-mail
Přihlašte se a naše nejlepší slevy a nabídky budeme posílat do Vaší e-mailové schránky.

Rychlá navigace

Informace pro Vás

Kontakt

SAXO, spol. s r. o.
Václavská 458
76001 Zlín
IČ: 25319442, DIČ: CZ25319442

tel.: 577 211 027

kosmetika@saxo.cz

Přihlášení