577 211 027

kosmetika@saxo.cz

PÉČE O VLNITÉ A KUDRNATÉ VLASY

Vlnité a kudrnaté vlasy vypadají svěže, mladistvě, mohou být rošťácké, ale také nevinné.
Jen málokdo ale ví, že vlnité vlasy vyžadují mnohem více péče než kdejaké jiné. Vlnité vlasy jsou sušší, častěji krepaté, hůře se rozčesávají a jsou ohroženy více zlomením. Spoustu majitelek vlnitých vlasů si vlasy raději žehlí, protože právě jejich úprava je náročná.
Když ale k péči o svou vlnitou záplavu přizvete správné produkty, stane se z péče o ni příjemná rutina. Navíc krásně vyrýsované vlny bývají středem pozornosti nejednoho zájemce, a tak je škoda své trumfy nevyužít J.

Správná péče o vlnité vlasy začíná volbou šamponu a masky. Proto se nyní zaměříme na řadu NUMERO CURLY, která je přímo určena pro starost o vlnité a kudrnaté vlasy.

Numéro CURLY je řada obohacena o olivový olej, který intenzivně vyživuje suché vlasy.  Díky svému složení zabraňuje krepatění a zajišťuje krásný tvar vlnám bez sebemenšího zatížení. Šampon jemně čistí vlasy, udržuje je definované a elastické. Maska umožňuje snadné rozčesání vlasů, odstraňuje krepatění, hydratuje a změkčuje vlny. Pokud chcete více definovat vlny bez použití stylingu, vyzkoušejte Numéro Curly krém na vlnité vlasy, který zajistí vlnám potřebnou měkkost a hebkost.

Jak dále pokračovat v úpravě vlasů? Výběrem vhodného stylingu podle typu vln, které si přejete vytvořit.

Pro efekt "křupavých vln" je určený Paměťový krém na vlny. Jedná se o výživný fluid pro kudrnaté a vlnité vlasy s paměťovým efektem a silným zpevněním. Definuje a vytváří na kutikule film, který zajišťuje vytvarování a dlouhotrvající výsledek. Posiluje a uhlazuje vlasy. Činí je plné a pružné, brání krepatění.
Přejete-li si efekt "jemných vln" pak použijte Sérum na zvýraznění vln. Jedná se o krém k definování pružných vlnitých vlasů. Posiluje vlny a udržuje je hebké, zajišťuje hydrataci a lesk, to vše s mírným zpevněním. 
Pro oživení vln v další dny“ je určena absolutní novinka, a to Sprej pro oživení vln. Aplikuje se na suché vlasy a díky speciální 3D technologii, avokádovému oleji a směsi rostlinných proteinů zajišťuje vlasům hloubkovou výživu a oživuje tvar vlnám.Neobsahuje silikony.
Také milujete své vlasy, když jste u moře? Lehký a přitom velmi šik rozcuch si můžete dopřát kdykoli vás napadne. Pěna ve spreji pro efekt plážových vln zajišťuje vlasům vzhled plážových vln, aniž by je vysušovala nebo zanechala lepivé. Kadeře si zachovají svůj lesk a hebkost. Je ideální pro přirozené vysoušení vlasů bez použití vysoušeče.

Vzhledem k suchosti vlnitých a kudrnatých vlasů doporučujeme přidat také pár kapek arganového oleje, a to buď rovnou do aplikovaného stylingu nebo na závěr důkladně vetřít do konečků.

Jak správně sušit vlasy?

  1. Odstraňte zbytky vody jemným třením – nikoli drhnutím.
  2. Použijte hřeben s dlouhými zuby.
  3. Aplikujte specifické stylingové produkty – podle výsledných vln, kterých chcete docílit. Doporučujeme nanášet produkty po troškách, důkladně vetřít do délek a postupně přidávat
  4. Upravte tvar pomocí rukou.
  5. Vysušte vlasy difuzérem.

 SPRÁVNÝMI PŘÍPRAVKY A DODRŽOVÁNÍM DALŠÍCH PRAVIDEL, ZAJISTÍTE, ŽE VAŠE VLNY BUDOU KRÁSNÉ, LESKLÉ A VYŽIVENÉ VLNY NA DLOUHOU DOBU.

Sledujte nás na Instagramu

Přihlašte se k odběru newsletteru na Váš e-mail
Přihlašte se a naše nejlepší slevy a nabídky budeme posílat do Vaší e-mailové schránky.

Rychlá navigace

Informace pro Vás

Kontakt

SAXO, spol. s r. o.
Václavská 458
76001 Zlín
IČ: 25319442, DIČ: CZ25319442

tel.: 577 211 027

kosmetika@saxo.cz

Přihlášení