577 211 027

kosmetika@saxo.cz

Tónování vlasů

Detail

Pokud toužíte po krásných a zdravých vlasech, může vám pomoci CC barvicí krém. Tento produkt nejenže dokáže změnit barvu vašich vlasů, ale také je vyživuje a chrání.

V ČLÁNKU SE DOZVÍTE:

Co je CC barvicí krém?
Jak používat CC barvicí krém?

Co je CC barvicí krém?

CC barvicí krém je produkt, který dokáže změnit barvu vašich vlasů, aniž by je poškodil. Na rozdíl od tradičních barvících přípravků obsahuje CC krém méně chemických látek a neobsahuje peroxid, což znamená, že je šetrnější k vašim vlasům a nezesvětluje přirozený odstín vlasů. Navíc obsažené vitamíny a další látky vyživují a chrání vlasy. S CC barvicím krémem můžete měnit odstín podle vaší nálady, tónovat vlasy, ale také můžete oživit aktuální odstín mezi dvěma barveními a tím oddálit opětovnou návštěvu kadeřníka.

Jak používat CC barvicí krém?

Použití CC barvicího krému je velmi jednoduché. Stačí si vybrat odstín, který vám nejvíce vyhovuje, a aplikovat ho na vlasy místo masky po umytí vlasů. Odstíny můžete mezi sebou volně kombinovat. Pokud chcete jemnější odstín, můžete smíchat CC barvicí krém se svojí klasickou maskou nebo jej přidat k BB Milky Sensation pěně.
Podle požadované intenzity necháte krém působit 5 – 15 minut a opláchnete vodou. Vlasy získají perfektní odstín, nové odlesky a neodolatelný lesk.

CC barvicí krém od BRELIL Professional – to jsou vyživené, oslnivě lesklé vlasy s odlesky, které si zamilujete!

Sledujte nás na Instagramu

Přihlašte se k odběru newsletteru na Váš e-mail
Přihlašte se a naše nejlepší slevy a nabídky budeme posílat do Vaší e-mailové schránky.

Rychlá navigace

Informace pro Vás

Kontakt

SAXO, spol. s r. o.
Václavská 458
76001 Zlín
IČ: 25319442, DIČ: CZ25319442

tel.: 577 211 027

kosmetika@saxo.cz

Přihlášení