577 211 027

kosmetika@saxo.cz

Vlasový parfém

Tělové parfémy zná už téměř každý. Slyšeli jste ale o vlasovém parfému?
Pokud ne – čtěte dále, protože se dozvíte, proč by vám takový parfém neměl chybět v kabelce.

Detail

Dlouhotrvající vůně: Parfémy na vlasy mají tendenci vydržet déle než klasické parfémy na pokožku. Vlasy obvykle zadržují vůni lépe než kůže, což znamená, že vůně se udrží po delší dobu bez potřeby častého opakování.

Hydratace vlasů: naše parfémy na vlasy obsahují hydratační složky, které chrání vlasy před suchostí a poškozením. Dodávají vlasům lesk a hebkost.

Skvělý pocit: Vůně, kterou nosíme, může mít velký vliv na to, jak se cítíme a jak působíme na ostatní. Použití parfému na vlasy podpoří vaši dobrou náladu a dodá sebevědomí.

Variabilita vůní: Vybírat můžete ze tří vůní, podle toho, která nejlépe vyhovuje vašemu stylu a preferencím.

Snadná aplikace: Aplikace parfému na vlasy je snadná a rychlá. Stačí jemně rozetřít nebo rozprašovat produkt na vlasy a případně pročesat prsty nebo hřebenem.

Bez rizika skvrn: Vzhledem k tomu, že parfém je aplikován na vlasy a ne na pokožku, je méně pravděpodobné, že způsobí skvrny na oblečení nebo reakce kůže.

Bezpečnost: Parfémy na vlasy jsou šetrné k vlasům a pokožce hlavy, což znamená, že jsou vhodné pro všechny typy vlasů včetně citlivých.

Vždy po ruce: Kvůli své menší velikosti a praktickému balení jsou parfémy na vlasy skvělým doplňkem do cestovní tašky nebo kabelky, a tím vám umožní osvěžit své vlasy kdykoli a kdekoli.

Užijte si svěží, nádherně voňavé, lesklé a hedvábné vlasy kdykoli si vzpomenete.

Sledujte nás na Instagramu

Přihlašte se k odběru newsletteru na Váš e-mail
Přihlašte se a naše nejlepší slevy a nabídky budeme posílat do Vaší e-mailové schránky.

Rychlá navigace

Informace pro Vás

Kontakt

SAXO, spol. s r. o.
Václavská 458
76001 Zlín
IČ: 25319442, DIČ: CZ25319442

tel.: 577 211 027

kosmetika@saxo.cz

Přihlášení