577 211 027

kosmetika@saxo.cz

Profesionální barvy na vlasy

Profesionální barvy na vlasy: Hledáte kvalitní barvy se 100% krytím šedin a intenzivními odstíny, které neblednou? Pak jste na správné adrese.

Každá žena touží po krásných a zdravých vlasech. A jedním z klíčových prvků pro dosažení tohoto cíle je volba správné barvy na vlasy.
A od toho jsme teď tady my, abychom Vám pomohli vybrat speciální péči, přesně takovou, která chytne za srdce nejen Vás, ale hlavně Vaše zákazníky, takovou, kterou si zamilují a budou chtít zas a znova!


JSTE KADEŘNICE/KADEŘNÍK? NEZNÁTE NAŠE BARVY A CHTĚLI BYSTE JE VYZKOUŠET?
ZKUSTE BALÍČEK - BARVY + OXILAN ZA EXTRA CENU -- NABÍDKA ZDE.

Prestižní péče? Jedině s barvou PRESTIGE!
Barvy Prestige v sobě spojují ty nejhlubší znalosti o barvení s mnohaletou praxí v péči pro zdravé vlasy. Pigmenty Prestige vstupují hluboko do vlasu a pevně k němu přilnou, zajišťují jasnou, intenzivní a dlouhotrvající barvu bez blednutí.

Exkluzivní složení obsahuje olej z kamélie, který vyživuje a posiluje vlasové vlákno, kyselinu oleovou, která regeneruje poškozené vlasy a zanechává je odolné, hebké na dotek a zářivé. Dále obsahuje aktivní složku získanou z květu divizny – luminescin, která absorbuje nebezpečné UV záření a zvyšuje lesk vlasů.

Díky speciálnímu složení napravuje a zlepšuje strukturu vlasů. Pokrývá vlasy ochranným filmem a zanechává je měkké a hedvábné.

Výsledky mluví za vše:

  • 100% krytí šedých a bílých vlasů
  • Jasné, zářivé a dlouhotrvající barvy
  • Věrnost se vzorníkem barev
  • Kompletní paleta odstínů doplňovaná o odstíny nejnovějších trendů
  • Jemná vůně s ovocnými a květinovými tóny

Citliví zákazníci, těhotné, kojící nebo s nesnášenlivostí PPD?
Hledáte barvu, která neobsahuje PPD? Která je šetrná pro zákazníky s citlivou pokožkou a zároveň perfektně kryje šediny?
Colorianne Essence – to je krémová barvící péče bez obsahu AMONIAKU, PARABENU, RESORCINU a PPD. Navíc je obohacená o ZANTHALENE, který má uklidňující účinky na pokožku hlavy.

Co získáte s barvami Essence?

  • Absolutní komfort pro pokožku i vlasy
  • Čisté intenzivní odstíny
  • Živé barvy a mimořádný zrcadlový lesk
  • Dokonalé krytí šedin
  • Hladké a pevné vlasy

Závěrem: Profesionální barvy na vlasy jsou skvělou volbou pro ty, kteří chtějí dosáhnout kvalitní barvy se 100% krytím šedin a intenzivním odstínem, který nebledne. Navíc, díky hloubkové výživě a nápravě struktury vlasového vlákna zajistíte, že vlasy budou zdravé a krásné.

Sledujte nás na Instagramu

Přihlašte se k odběru newsletteru na Váš e-mail
Přihlašte se a naše nejlepší slevy a nabídky budeme posílat do Vaší e-mailové schránky.

Rychlá navigace

Informace pro Vás

Kontakt

SAXO, spol. s r. o.
Václavská 458
76001 Zlín
IČ: 25319442, DIČ: CZ25319442

tel.: 577 211 027

kosmetika@saxo.cz

Přihlášení