577 211 027

kosmetika@saxo.cz

PLESOVÁ SEZÓNA

Buďte královnou večírků a užijte si nejen plesovou sezónu s dokonalým účesem!

Ať už si tvoříte účesy doma sami, nebo se vkládáte do rukou kadeřníka a potřebujete jen pomocníka na udržení bezchybného vzhledu, jste na správném místě.

Přinášíme Vám přehled stylingu, který Vám umožní vytvořit si jakýkoli účes podle přání. Na styling od Brelil se můžete spolehnout – díky svému preciznímu složení je plný výživných látek a účinně bojuje proti vysušování, krepatění, dodává lesk a poskytuje dlouhodobé zpevnění bez zbytečného zatěžování či slepování vlasů.

STYLINGOVÁ řada - ZDE

JAKÉ VÝROBKY SI ZAMILUJETE?

Běžnou součástí úpravy vlasů je foukání, žehlení a kulmování. Vysoké teploty ale ohrožují vlasy, vlasy křehnou a jsou náchylné k vysušování a lámání.
Myslete na to a nezapomeňte aplikovat TERMOOCHRANNÝ SPREJ, který je základním produktem pro ochranu vlasů.

Hladké nebo vlnité?

Sníte-li o hedvábně hladkých vlasech, potom vám nabízíme dva pomocníky, a to UHLAZUJÍCÍ SÉRUM a UHLAZUJÍCÍ SPREJ. Tyto produkty urychlí rovnání a prodlouží jeho perfektní výsledek. Vlasy odolají také déle vlhkosti a krepatění.

Pokud si přejete naopak podpořit tvorbu vln, pak je vhodné sáhnout po SÉRU NA ZVÝRAZNĚNÍ VLN, které umožní zvýraznit přirozený tvar vln a dodat jim lehké zpevnění. Pokud byste si přála vytvořit vlny křupavé a maximálně pevné, potom zvolte PAMĚŤOVÝ KRÉM NA VLNY. Vlny budou definované, hladké a bez krepatosti.
Znáte ten pocit, kdy uleháte s krásně vlnitou hřívou a ráno se vzbudíte a vlnky jsou slehlé a nevýrazné? Právě pro Vás je čas aplikovat SPREJ PRO OŽIVENÍ VLN.

Objem – všemi tak žádoucí ale často těžko dosažitelný.

Nevzdávejte sen o bohatých vlasech a vyzkoušejte objemový sprej nebo objemovou pěnu. OBJEMOVÝ SPREJ se aplikuje ke kořínkům, OBJEMOVÁ PĚNA VE SPREJI potom po celých vlasech. Výhoda pěny je, že je možné nechat vlasy jen volně uschnout, bez potřeby použití fénu.

Dalším důležitým „must have“ produktem, který oceníte při úpravě vlasů, je VOSK VE SPREJI. Tento vosk umožňuje díky jedinečnému aplikátoru mikro jemnou aplikaci, poskytuje opravdu silné a dlouhodobé zpevnění a dovolí Vám tvořit nejen skvělé objemy, ale fixovat doslova jakýkoli účes. Rychle zasychá a překvapí Vás svojí silou. V kombinaci s LESKEM VE SPREJI pak získáte mimořádně zářivé vlasy, které oslní každého.

Ať už se přikláníte k vlnitým nebo hladkým vlasům, společenským nebo extrémním výčesům, závěrečná tečka by měla patřit LAKU NA VLASY. V nabídce si můžete vybrat mezi EKO LAKY BEZ PLYNU a klasickými LAKY, které jsou v nabídce v 500ml balení a třech úrovních zpevnění.

A CO NABÍZÍME SKVĚLÉHO PRO PÁNY NEBO MAJITELKY KRATŠÍCH VLASŮ?

Určitě si nenechte ujít EXTRA MATNOU PASTU, která usnadní definici účesu a poskytne dlouhodobé zpevnění.

Sledujte nás na Instagramu

Přihlašte se k odběru newsletteru na Váš e-mail
Přihlašte se a naše nejlepší slevy a nabídky budeme posílat do Vaší e-mailové schránky.

Rychlá navigace

Informace pro Vás

Kontakt

SAXO, spol. s r. o.
Václavská 458
76001 Zlín
IČ: 25319442, DIČ: CZ25319442

tel.: 577 211 027

kosmetika@saxo.cz

Přihlášení