577 211 027

kosmetika@saxo.cz

JAK JSOU NA TOM VAŠE VLASY PO ZIMĚ?

Vítej jaro!

Jaro se vrátilo mezi nás a všichni nadšeně odkládáme hluboko do skříně zimní oblečení. Příroda je v rozpuku a vše se pomalu ale jistě probouzí k životu. 

Studený vzduch venku, suchý uvnitř, čepice - to vše se mohlo neblaze podepsat na kvalitě Vašich vlasů. Nemusíte ale zoufat, nic není ztraceno. Projděte si následujících pár tipů, jak oživit vlasy a vrátit jim zářivou krásu. 

Tip 1 – oživte svůj účes.

Nemusíte rovnou měnit celý sestřih. Postačí, když se zbavíte suchých a roztřepených konečků. I když se Vám to nezdá, citelně tím odlehčíte vlasům a dodáte jim novou energii k dalšímu růstu.


Tip 2 – věnujte se pravidelně regeneraci vlasů.

Jednou za týden dopřejte vlasům výživnou bombu v podobě zábalu. Není třeba přitom ani opouštět pohodlí domova. Využijte náš osvědčený a velmi účinný zábal ze lžíce masky Numéro, kuličky velikosti vajíčka BB Milky pěny a trochy teplé vody. 20 minut nechte působit na vlasech pod ručníkem a poté dobře opláchněte. Rozdíl na vlasech zaručeně poznáte.
 

Tip 3 – řídnoucí vlasy.

Během roku i života jsou období, kdy vlasy padají více než obvykle. Jedním z těchto období je také jaro. Máte-li pocit, že Vám vlasy řídnou, podpořte je v růstu programem Anti Hair Loss – šamponem a sérem nebo ampulemi, které jsou určeny právě ke zpevnění ukotvení vlasů, k minimalizaci dalších ztrát a podpoře silnějšího opětovného růstu.Tip 4 – vsaďte na kvalitní šampon a masku.

Vlasy jsou korunkou Vaší krásy, a proto vsaďte na profesionální produkty. Na první pohled se zdá, že jsou dražší než produkty ze supermarketů, ale je potřeba vyzdvihnout jejich koncentrovanost a kvalitní složení. Pouze malé množství produktu vyčaruje výsledky, ze kterých budete nadšeni nejen Vy, ale hlavně Vaše vlasy. V naší nabídce si vybere opravdu každý – od milovníka klasiky, wellness, přírodních produktů až po speciální péči o blond či problematické vlasy.


Tip 5 – olejíčky.

Pakliže máte suché nebo krepaté vlasy, určitě nezapomeňte na olejíčky. Arganový olej nebo olej se lněným semínkem dodají vlasům lesk a vyživí je. I když se jedná o oleje, nemusíte se bát, že vlasy zmastí, nebo zplihnou. Vlasy budou naopak nejen hedvábné na dotek ale také plné krásné vůně.
   

 

Sledujte nás na Instagramu

Přihlašte se k odběru newsletteru na Váš e-mail
Přihlašte se a naše nejlepší slevy a nabídky budeme posílat do Vaší e-mailové schránky.

Rychlá navigace

Informace pro Vás

Kontakt

SAXO, spol. s r. o.
Václavská 458
76001 Zlín
IČ: 25319442, DIČ: CZ25319442

tel.: 577 211 027

kosmetika@saxo.cz

Přihlášení