577 211 027

kosmetika@saxo.cz

Barvení vlasů doma

Nyní SLEVA 30%.

V ČLÁNKU NAJDETE:

Vyberte si správný odstín barvy
Použijte kvalitní barvu na vlasy
Postupujte podle návodu
Co říci závěrem?

Barvení vlasů doma, aneb jak zvládnout nabarvit si vlasy jako profesionál

Barvení vlasů doma může být jednoduché a úsporné, ale může také způsobit nechtěné výsledky. Pokud chcete barvit vlasy doma jako profesionál, musíte dodržovat několik základních pravidel. V tomto článku se dozvíte vše potřebné proto, abyste i v domácích podmínkách měli bezchybnou barvu vlasů.

Vyberte si správný odstín barvy

Při výběru odstínu barvy na vlasy je důležité zohlednit vaši přirozenou barvu vlasů a tón pleti. Pokud máte světlou pleť, mohou vám slušet blond nebo fialové barvy. Naopak u tmavší pleti mohou být vhodné měděné nebo hnědé barvy. Dále je důležité zohlednit účel, proč si chcete barvit vlasy – jestli je vašim cílem překrýt šediny nebo touha pouze změnit barvu.

Odstíny Numero barev ZDE

Použijte kvalitní barvu na vlasy

Při výběru barvy na vlasy volte kvalitní produkty, které nebudou poškozovat vaše vlasy. Pokud hledáte barvu, která dokáže krýt šediny a zároveň nabízí nádherné odstíny, je barva Numero od Brelil Professional tou správnou volbou pro vás.

Barva Numero nabízí mnoho přírodních odstínů, ale i živých, jako jsou měděný, červený, blond a dokonce i fialový. Tyto odstíny jsou velmi populární mezi zákazníky, protože poskytují jedinečný a zářivý vzhled. Barvící péče Numero má díky vysokému obsahu pigmentů silný krycí efekt a zaručuje, že šediny zmizí i bez návštěvy kadeřníka.

Postupujte podle návodu

Zvolili jste správný odstín i barvící péči a nyní přichází na řadu aplikace barvy. Pro správné barvení vlasů doma je důležité postupovat podle návodu k použití. Připravte si všechny potřebné pomůcky, jako jsou rukavice, ochranný krém na pleť, časovač a ručník. Před samotnou aplikací si prostudujte návod a poté můžete začít. Barvu nanášejte rovnoměrně od kořínků ke konečkům na suché a nemyté vlasy, nechte působit po stanovenou dobu a poté vlasy důkladně opláchněte a použijte masku.
Pro co nejdelší výdrž barvy a její svěží vzhled doporučujeme používat produkty speciálně určené pro barvené vlasy. Takové produkty mají kyselejší pH, které uzavírá vlasy, fixuje v nich barvu a zvyšuje její lesk.

MASKY PRO BARVENÉ VLASY         

Detail

 

Detail

Detail

Všechny masky na barvené vlasy ZDE.

Co říci závěrem?

Domácí barvení vlasů může být pro někoho velmi stresující, plné obav ze složité aplikace a nutnosti mít praktické zkušenosti. S barvou Numero se nemusíte ničeho bát. Součástí balení je jednoduchý návod, jednorázové rukavice, aplikační lahvička se zvoleným odstínem i peroxidem a maska na vlasy. Pokud se rozhodnete pro barvu Numero, můžete očekávat skvělý výsledek, vysokou kvalitu a schopnost krýt šediny. Krásné odstíny a zářivé výsledky určitě přesvědčí každého zákazníka.

Pro udržení krásné barvy vlasů používejte kvalitní šampony na barvené vlasy.            

Detail

 

Detail

 

Detail

 

Všechny šampony na barvené vlasy ZDE.

Barva Numero od Brelil Professional vám zajistí exkluzivní barvu vlasů v pohodlí vašeho domova.

Sledujte nás na Instagramu

Přihlašte se k odběru newsletteru na Váš e-mail
Přihlašte se a naše nejlepší slevy a nabídky budeme posílat do Vaší e-mailové schránky.

Rychlá navigace

Informace pro Vás

Kontakt

SAXO, spol. s r. o.
Václavská 458
76001 Zlín
IČ: 25319442, DIČ: CZ25319442

tel.: 577 211 027

kosmetika@saxo.cz

Přihlášení